Jauninamasis rinkinys

VASARA – PALANKIAUSIAS LAIKAS GERINTI ODOS BŪKLĘ

07 29

Be statistikos ir sudėtingų mokslinių tyrimų daugelis pasakytų, kad vasara – pats gražiausias metų laikas. „Gausybė natūralių vitaminų, saikingas ir saugus saulės kiekis, ilgai lauktos atostogos ir suplanuotas laikas poilsiui gamtoje turi tiesioginės ir teigiamos įtakos mūsų savijautai ir net išvaizdai“, – įsitikinusi vaistininkė natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ kūrėja Almyra Girdenienė. „Juk daugelis pastebi, kad vasarą atrodome gražiau, sveikiau ir mūsų nuotaika yra daug pakilesnė nei kitu metų laiku. Tačiau visų liaupsių vasaros laikui nereiktų skirti, mat labai didelę reikšmę turi tai, kokias grožio priemones naudojame ir kaip mes rūpinamės savo oda ištisus metus“.

Brandžios odos priežiūrai kosmetikos kūrėja pataria šiltuoju metu ypač atkreipti dėmesį į odos drėgmės atstatymą ir rekomenduoja odą palepinti jauninamuoju rinkiniu.

Trijų hialurono rūgščių jėga prieš odos senėjimą

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ jauninamasis rinkinys kurtas „Valerijono“ vaistininkų kartu su Lietuvos sveikatos mokslo universiteto mokslininkais. Rinkinio išskirtinis privalumas – jame suderintos trys skirtingo molekulinio svorio hialurono rūgštys, kurios aktyviai veikia net ir giliausius odos sluoksnius.

„Jau visiems įprasta kosmetikos priemonių etiketėse matyti pavadinimus PrimalHyal (Hydrolyzed Hyaluronic acid) ir ChristalHyal (Sodium Hyaluronate). Tai mažo ir didelio molekulinio svorio hialurono rūgštys, veikiančios odą dvejopai: mažo molekulinio svorio skverbiasi į odą ją drėkindamas, o didelio – drėkina ją iš išorės suformuodamas plėvelę ir neleisdamas odai netekti į ją patekusios drėgmės. Toks hialurono rūgšties duetas labai populiarus serumuose ir kremuose, nes jų poveikis akivaizdus – maksimaliai atstatomas hialurono rūgšties kiekis, skatinama kolageno ir elastino gamyba, kuri su amžiumi sparčiai menksta“, – sako A. Girdenienė.

Pasak kosmetikos kūrėjos, vaistininkų ir mokslininkų komanda, pasitelkusi kosmetikos naujoves, siekdama gauti maksimalų odos drėgmės atstatymą prie minėtų hialurono rūgščių prijungė acetilintą hialurono rūgštį. Taip vaistininkai ir mokslininkai pirmieji Lietuvoje ir Baltijos šalyse kosmetikos priemonėse panaudojo pasaulyje jau įvertintą ir pripažintą ingredientą – PrimalHyal™ Ultrafiller (Sodium Acetylated Hyaluronate).

„Ši mažo molekulinio svorio acetilinta hialurono rūgštis, prie kurios prijungtas natrio acetilatas, yra dar smulkesnė nei įprasta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis, todėl  į odą skverbiasi dukart gilyn, o patekusi į odos sluoksnius efektyviai gali užpildyti kolageno ir hialurono rūgšties trūkumą. Tad odai šio ingrediento poveikis akivaizdus: pastebimai veikia net gilias veido odos raukšles, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą, gali pagerinti odos tekstūrą ir išvaizdą“, – sako kosmetikos kūrėja.

Svarbiausia, akcentuoja A. Girdenienė, kad ši inovatyvi medžiaga turi dar vieną pranašumą prieš grožio injekcijas. „Nepaisant jų kainos ir greito poveikio, hialurono rūgšties injekcijos negali apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, kitaip nei  PrimalHyal™ Ultrafiller. Šis ingredientas, naudojamas kosmetikoje, gali apsaugoti odos ląsteles nuo neigiamų aplinkos veiksnių, oro taršos, foto senėjimo. O šiuos faktorius ypač svarbu suvaldyti, kad brandi oda sparčiau atsinaujintų ir lėčiau sentų.

Užsisakyti ir pirkti galite internetu: jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas

Jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas

Žymos:, , , , , , , , , , ,

Susiję įrašai