„Valerijono“ kosmetikos produktų sudėtyje – inovatyvūs ir pripažinti ingredientai

„Valerijono“ kosmetikos produktų sudėtyje – inovatyvūs ir pripažinti ingredientai

06 07

„Valerijono“ vaistininkų sukurta kosmetika remiasi moksliniais tyrimais, kosmetikos inovacijomis ir ilgamete patirtimi. Produktuose naudojami tik kokybiški bei inovatyvūs natūralios kilmės ir ekologiški ingredientai. Aukšta produktų kokybė užtikrinama bendradarbiaujant su tokiais pripažintais ir pažangiais užsienio tiekėjais kaip  Givaudan (Prancūzija) ir Henry Lamotte GmbH (Vokietija).

 

Asortimente – išskirtinės kokybės produktai

 

„Valerijono“ vaistininkų kosmetikos asortimento pasididžiavimas – iškirtinės sudėties kosmetikos linija „Razalija“. Ji skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Tai lengvos tekstūros ir natūralios sudėties kosmetika, praturtinta hialurono rūgštimi, kofermentu Q10 bei natūralios kilmės ir ekologiškomis medžiagomis, kurios efektyviai gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo ir streso požymius. Šią kosmetikos liniją sudaro: drėkinamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir Aprobavo Likochemahialurono rūgštimi; regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi; stangrinamasis veido kremas su aktyviąja medžiaga StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju; balzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi; serumas veidui su hialurono rūgštimi, micelinis vanduo su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju; stangrinamasis serumas veidui su hialurono rūgštimi. Regeneruojamajam veido kremui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi suteiktas „Aprobavo Asociacija Likochema“ ženklas.

 

Tarptautinį pripažinimą ir apdovanojimus pelnę ingredientai

 

„Valerijono“ vaistininkų sukurti ekologiškų aliejų bei natūralios kilmės ingredientų pagrindu gaminami kosmetikos produktai atitinka griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. Produktai praturtinti ekologiškais šalto spaudimo aliejais, hialurono rūgštimi, vitaminu E, kofermentu Q10, natūraliu polimeru (Rhizobian gum), aktyviosiomis medžiagomis StimulHyal, Tightenyl, Neurophroline ir kt. Aktyvias medžiagas tiekia Prancūzijos bendrovė Givaudan, nuo 1994 m. kurianti, gaminanti ir tiekianti aktyvias medžiagas kosmetikos pramonei. Givaudan specializuojasi kuriant didelės pridėtinės vertės sudedamąsias medžiagas, pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, mikroorganizmų ir mikrodumblių.

Givaudan_logo_logotype-700x171

Aktyvioji medžiaga Neurophroline (INCI: Tephrosia purpurea) išgaunama iš baptizijų ekstrakto, kuris pasižymi unikaliomis biologinėmis savybėmis sustabdyti kartizolio (streso hormono) gamybą odos ląstelėse, pastebimai ir efektyviai pagerina odos tonusą, sumažina nuovargio požymius. 2016-aisiais ši medžiaga gavo Aukso apdovanojimą inovacijų kategorijoje „Best Ingredient Award 2016“.

Ši aktyvi medžiaga naudojama šiuose natūralios sudėties kosmetikos produktuose:

 

Neurophroline

 

Aktyvus ingredientas Tightenyl (INCI: Aqua, Glycerin, Disodium Acetyl Glucozamine Phosphate, Sodium Glucuronate, Magnesium Sulphate) padeda odai atsinaujinti ląsteles, grąžina odos stangrumą, elastingumą ir tonusą.

Aktyvi ECOCERT patvirtinta medžiaga StimulHyal (INCI: Calcium ketogluconate) skatina hialurono rūgšties ir elastino gamybą,  sumažina mimikos raukšleles, oda tampa pastebimai elastingesnė.

Šios aktyvios medžiagos naudojamos šiuose natūralios sudėties kosmetikos produktuose:

 

Stangrinamasis veido kremas „Razalija“ su StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju

Stangrinamasis serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir aktyviosiomis medžiagomisCristalHyal (INCI: Sodium hyaluronate) – drėkinamoji medžiaga, sertifikuota ECOCERT ir COSMOS. Ji išsiskiria unikalia savybe sugerti ir įsisavinti drėgmę, todėl efektyviai grąžina odai prarastą vandenį ir jį sulaiko.

Ši aktyvi medžiaga naudojama šiuose natūralios sudėties kosmetikos produktuose:

Stangrinamasis serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir aktyviosiomis medžiagomis

Serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi

 

Unikalus natūralus biopolimeras Soligel (INCI: Rhizobian gum), kitaip dar vadinamas vandens rezervuaru, puikiai sulaikančiu drėgmę odoje. Dėl jo sudėtyje esančio didelio molekulinio svorio odos paviršinis sluoksnis (epidermis) nepraranda drėgmės. Medžiaga sertifikuota ECOCERT ir COSMOS.

Ši aktyvi medžiaga naudojama šiuose natūralios sudėties kosmetikos produktuose:

Serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi

Stangrinamasis serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir aktyviosiomis medžiagomisGelis probleminei veido odai

Daugiau informacijos apie „Valerijono“ vaistinėje sukurtus ir gaminamus natūralios sudėties produktus rasite interneto svetainėje www.valerijonas.lt.


Susiję įrašai