„Valerijono“ kosmetikos asortimentas toliau džiugina naujienomis!

04 14

Jau kelintus metus „Valerijono“ vaistinė gamina natūralios sudėties kokybišką kosmetiką, sukurtą įvairiems odoms tipams. Didžiuojamės, kad jaunoms ir brandaus amžiaus moterims, vyrams, jaunuoliams ar visiems, turintiems odos problemų, ir net vaikams skirta natūralios sudėties vaistininkų sukurta kosmetika jau pelnė ne tik šiauliečių, bet ir visos šalies vartotojų pasitikėjimą.

Šį pavasarį „Valerijono“ vaistinėje gaminamos kosmetikos asortimentas papildytas naujais produktais, kurie labiausiai pradžiugins turinčius probleminę odą ir moteris, jau pamėgusias prabangią natūralios sudėties kosmetikos liniją „Razalija“ su hialurono rūgštimi. Naujų produktų sudėtis praturtinta aktyviomis ekologiškomis gamintojo „Soliance“ (Prancūzija) medžiagomis – Sopholiance S ir StimulHyal.

Gera žinia turintiems probleminę odą

Visiems, kurie turi probleminę odą, svarbu kosmetikos produkto ingredientų natūralumas ir tikslingas jų poveikis. „Valerijono“ vaistininkai sukūrė dvi priemones, turintiems jautrią, sudirgusią, linkusią į uždegimines reakcijas odą. Tai gelis probleminei veido odai su aktyviąja ekologiška medžiaga Sopholiance S ir emulsija probleminei veido odai su aktyviąja ekologiška medžiaga Sopholiance S. Ši medžiaga, esanti naujai sukurtuose produktuose, stabdo perteklinio riebalinio audinio susidarymą ir neleidžia daugintis aknę sukeliančioms bakterijoms, turi antioksidacinį poveikį.

Nauji „Razalija“ linijos produktai

 

Prabangios kosmetikos linijos su hialurono rūgštimi „Razalija“ gerbėjas norime pradžiuginti naujais produktais – stangrinamuoju veido kremu „Razalija“ su aktyviąja ekologiška medžiaga StimulHyal bei miceliniu vandeniu „Razalija“ su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju. Stangrinamojo kremo „Razalija“ su aktyviu kompotentu StimulHyal paskirtis – hialurono rūgšties gamyba odoje. Todėl damoms, pageidaujančioms pažaboti senėjimo procesus, šis produktas gali padėti sumažinti vis atsirandančias mimikos raukšleles.

Taip pat specialiai „Razalijos“ linijai sukurto micelinio vandens nauda – švari, sudrėkinta ir elastinga veido oda. Produktas praturtintas ne tik hialurono rūgštimi, bet ir pantenoliu ir ekologišku alaviju. Micelinis vanduo „Razalija“ skirtas nuvalyti makiažą ir veido nešvarumus, suteikti gaivos pojūtį ryte, atgaivinti odą vakare.

 

Ateityje – dar daugiau kokybiškų kosmetikos produktų

„Valerijono“ vaistininkai nuolat tobulina savo gaminamos kometikos sudėtį ir atkreipia dėmesį tik į aukštos kokybės sudedamąsias medžiagas, bendradarbiauja su žinomais ir pripažintais tiekėjais, todėl atsižvelgdami į rinkos poreikius specialistai ir toliau sieks plėsti natūralios kosmetikos asortimentą be  dažiklių, mineralinių aliejų ar sintetinių kvapiųjų medžiagų. Kosmetikos žinovai įspėja, kad šios neretai kosmetikos produktuose sutinkamos medžiagos suteikia gaminiui ilgesnį galiojimą, prabangų kvapą, tačiau ilgainiui gali turėti neigiamą poveikį odai ir skatina odos senėjimą.

„Valerijono“ vaistinės kremai – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir ekologiškų aliejų pagrindu gaminami kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus, jų gamybai naudojami tik ekologiški ir ECOCERT patvirtinti ar rekomenduoti ingredientai.

 

Produktus galima užsisakyti ir el. parduotuvėje. 


Susiję įrašai