Jauninamasis rinkinys „Razalija“

Vaistininkų ir mokslininkų bendras projektas: sukurta natūrali alternatyva grožio injekcijoms

03 15

„Brangioms estetinėms dermatologinėms procedūroms, kurioms naudojama intervencija ir kurios padeda per trumpą laiką atrodyti jauniau, ateina galas. Joms sukurta saugi ir natūrali alternatyva“, – sako natūralios sudėties kosmetiką „Razalija“ kuriantys „Valerijono“ vaistininkai. Tą patvirtina ir kosmetikos pramonė, ieškojusi ir atradusi būdą pakeisti grubias grožio injekcijas. Būtent estetinės grožio procedūroms, tiksliau, injekcijoms, alternatyvą pernai metais pasauliui pristatė prancūzų kompanija „Givaudan“, sukūrusi mažo molekulinio svorio acetilintą hialurono rūgštį PrimalHyal Ultrafiller. Ši medžiaga nuo kosmetikos pasaulyje jau įprastos mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties skiriasi spartesniu skvarbumu. Odai jos poveikis akivaizdus: šis inovatyvus ingrediantas gali padėti kovoti su giliomis veido raukšlėmis ir pastebimai pagerinti odos tekstūrą.

Kartu su Lietuvos sveikatos mokslo universiteto mokslininkais „Valerijono“ vaistininkų sukurti naujieji kosmetikos gaminiai – jauninamasis serumas „Razalija“ ir jauninamasis kremas „Razalija“ – tikra grožio ir veido priežiūros revoliucija, skirta brandžios odos priežiūrai. Šiauliečiai vaistininkai pirmieji Baltijos šalyse panaudojo šią inovatyvią medžiagą PrimalHyal Ultrafiller savo gaminamoje kosmetikoje „Razalija“ ir yra įsitikinę, kad kosmetikos pramonė ateityje nustebins dar ne viena tokio pobūdžio naujove.

Kūrybos procesą paskatino profesinis smalsumas

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ kūrėja „Valerijono“ vaistinės direktorė Almyra Girdenienė pastebi, kad hialurono rūgšties panaudojimas kosmetikos gaminiuose vis dar labai populiarus. Ši medžiaga randama mūsų organizme, o jos viena svarbiausių paskirčių – vandens sulaikymas. Bėgant metams, šios medžiagos natūraliai ima mažėti, o jos trūkumas spartina organizmo senėjimo procesus, kurie labiausiai išryškėja odoje.

Pasak kūrėjos, vartotojai visais laikais ieškojo priemonių, kurios padėtų suvaldyti senėjimo procesus. Pastaraisiais metais rinka imasi žvalgytis natūralios sudėties produktų. „Visiškai sustabdyti odos senėjimo neįmanoma, tačiau visada yra galimybė rinktis odos priežiūros priemones, gyvenimo būdą, kurie padėtų lėtinti priešlaikinį senėjimą, neleistų anksčiau laiko gilėti raukšlėms, taip pat tuo pačiu skatintų odos atsinaujinimą, aktyvintų regeneraciją. Įprasta, kai „atjaunėti“ iki šiol buvo galima pasitelkiant hialurono rūgšties injekcijas. Todėl pasirodžius šiai naujienas iš didelio smalsumo kosmetikos kūryboje vieni pirmųjų Lietuvoje panaudojome tokio pobūdžio natūralios kosmetikos inovacijas iš Prancūzijos. Norėjome sukurti produktus, kurie natūraliai padėtų odai atrodyti jauniau ir gražiau be jokios grubios intervencijos. O produktų sudėtyje esančios acetilintos hialurono rūgšties ir ingredientų pagalba oda tampa lygesnė, elastingesnė“, – sako ji.

 Jauninamasis serumas „Razalija“

Adatas keičia acetilinta hialurono rūgštis

A. Girdenienė pabrėžia, kad kartu su mokslininkais kuriant naujuosius produktus buvo įdomus PrimalHyal™ Ultrafiller veikimas ir ilgalaikis poveikis odai. „Ši mažo molekulinio svorio acetilinta hialurono rūgštis, prie kurios prijungtas natrio acetilatas, yra dar smulkesnė nei įprasta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis, todėl  į odą skverbiasi dukart gilyn ir patekusi į odos sluoksnius gali užpildyti kolageno ir hialurono rūgšties trūkumą. Tad odai šio ingrediento poveikis akivaizdus: pastebimai veikia net gilias veido odos raukšles, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą, gali pagerinti odos tekstūrą ir išvaizdą“, – sako kosmetikos kūrėja.

Tačiau, svarbiausia, akcentuoja A. Girdenienė, ši inovatyvi medžiaga turi dar vieną pranašumą prieš grožio injekcijas. „Nepaisant jų kainos ir greito poveikio, hialurono rūgšties injekcijos negali apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, kitaip nei  PrimalHyal™ Ultrafiller. Šis ingredientas, naudojamas kosmetikoje, gali apsaugoti odos ląsteles nuo neigiamų aplinkos veiksnių, oro taršos, fotosenėjimo. O šiuos faktorius ypač svarbu suvaldyti, kad brandi oda sparčiau atsinaujintų ir lėčiau vystų.

Jauninamasis kremas „Razalija“

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ istorija prasidėjo 2015 metais vienoje seniausių vaistinių šalyje. Nedidelės „Valerijono“  vaistinės laboratorijos mėgintuvėliuose ir maišyklėse gimę natūralios sudėties kosmetikos produktai šiandien gali didžiuotis savo pasiekimais ir sėkminga misija saugoti natūralų veido grožį.

Ši natūralios sudėties kosmetika gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę, regeneruoja veido odą, gali padėti pagerinti jos būklę ir išvaizdą.

Produktų sudėtyje – ekologiški, sertifikuoti (ECOCERT ir COSMOS) ir natūralios kilmės ingredientai.

Jau 5 „Razalijos“ kosmetikos gaminiai apdovanoti aukso medaliais parodose „Rinkis prekę lietuvišką“, įteikti įvairūs diplomai už inovacijas kosmetikos gamyboje.

Žymos:, , , , , , ,

Susiję įrašai