Vaistininkė A. Girdenienė: už vaistinės unikalumą esu dėkinga šiauliečiams

03 26

Šiemet solidžius jubiliejinius 150-uosius metus mininti vaistinė „Valerijonas“ yra viena seniausių šalyje, kuri dar nuo jos įkūrimo pradžios (1870 m.) vadovaujasi tradicinės vaistininkystės principais ir juos derina su šiuolaikinio gyvenimo būdo tendencijomis. Čia sėkmingai veikia sveikatai palankaus maisto arbatinė, siūlanti vegetariškus ir veganiškus patiekalus, organizuojamos edukacinės programos visai šeimai, vyksta šeštadienio pusryčiai aktualiomis temomis su diplomuota mitybos specialiste, vaistininkai gamina aukštais įvertinimais šalyje apdovanotą natūralios sudėties kosmetiką „Razalija“.

Beveik penkiasdešimtmetį vaistinei vadovaujanti vaistininkė Almyra Girdenienė džiaugiasi miesto gyventojų palaikymu ir pastebi, kad žmonės vis labiau įvertina šios vaistinės išskirtinumą. „Ant vienos rankų pirštų galima suskaičiuoti, kiek liko tokių vaistinių mūsų šalyje. Todėl ne nuostabu, kad tokia unikali vaistinė sulaukia susidomėjimo ir pagarbos, ypač šiauliečių. Be jų palaikymo vargu ar vaistinė būtų tokia, kokia yra šiandien. Tikiuosi, ji ir toliau sėkmingai dirbs sveikesnės visuomenės labui“, – sako vadovė.

Platus paslaugų asortimentas

Visais laikais vaistinė pasižymėjo siekiu pasiūlyti kokybiškus ir išskirtinius produktus bei paslaugas. Ilgametis bendradarbiavimas su tiekėjais leidžia mūsų miesto žmonėms gauti retus farmacijos gaminius. Esame viena iš nedaugelio vaistinių mieste, kuri gamina vaistus ir glaudžiai bendradarbiauja su gydytojais. Taip pat labai dažnai konsultuojame asmenis, kuriems reikalinga specifinė informacija apie vaistinius preparatus, jų veikimą“, – sako A. Girdenienė.

Jau įprasta, kad šiauliečiai gavę gaminamo vaisto receptą iškart kreipiasi į vaistinės „Valerijonas“ vaistininkus. Čia prekiaujama receptiniais ir nereceptiniais preparatais, specialiosios paskirties maisto produktais ir vitaminais, homeopatiniais vaistais, maisto papildais, vaistažolėmis ir jų mišiniais.

Taip pat A. Girdenienė primena, kad kompensuojamųjų vaistų kainos ir priemokos yra visur vienodos. „Dar atsiranda įsitikinusių, kad privačioje vaistinėje kompensuojamųjų vaistų kainos didesnės, tačiau šiuo atveju įstatymai galioja visoms vaistinėms be išimties, todėl atvykę į mūsų vaistinę kiekvienas gaus tokias pat sąlygas kaip ir kitoje bet kurioje vaistinėje ir dar ras kitų paslaugų pagal kiekvieno poreikius: sveikai papietaus, sudalyvaus edukacinėje programoje, įsigis sveikų ir ekologiškų produktų, nusipirks čia šviežiai pagamintos natūralios sudėties kosmetikos“, – pabrėžia vaistininkė.

Išskirtinumą įvertina ir užsieniečiai

Per pastaruosius metus vaistinė skyrė ypač didelį dėmesį edukacijai ir miesto istorijai. Pernai liepą duris atvėrusiame vaistininkystės muziejuje kiekvienas šiaulietis ar miesto svečias gali nemokamai susipažinti vaistininkyste, išvysti senosios vaistinės fragmentą, įrengtą vaistinės rūsyje, pamatyti retų vaistinių preparatų. „Aplankyti muziejaus atvyksta ir iš kitų Lietuvos miestų. Vis dažnėja ir užsieniečių turistų vizitų. Lankytis vaistinėje ypač pamėgo mūsų kaimynai latviai, kurie autobusais atvyksta apsilankyti čia, sudalyvauti edukacijoje, užsisakyti pas mus gaminamų pietų ir praleisti laiką mūsų malonioje arbatinės aplinkoje“, – apie vis didėjantį vaistinės populiarumą pasakoja A. Girdenienė.

Vadovė džiaugiasi, kad vaistinė „Valerijonas“ šiemet minėdama solidžius 150-uosius metus gali didžiuotis ne tik šiuo skaičiumi, bet ir veiklų gausa, nuopelnų ir apdovanojimų bagažu, kurį paskatino visuomenės interesas domėtis sveiku gyvenimo būdu, jį derinti su tradicine medicina.

Viso to nebūtų be mūsų krašto žmonių, šiauliečių. Todėl labai noriu padėkoti visiems ir paraginti visus šiauliečius saugoti miesto istoriją, ir, kaip patyrusi vaistininkė ir sveikos gyvensenos puoselėtoja, noriu pakviesti visus ir toliau aktyviai palaikyti tokį ilgą amžių skaičiuojančią vaistinę“, – sako ilgametė vaistinės vadovė A. Girdenienė.

Paslaugas, aktualią informaciją ir kontaktus rasite internete www.valerijonas.lt.

Žymos:, , ,

Susiję įrašai

01 29

Brandintų linų sėmenų duonelės

„Valerijono“ arbatinės ekologiškų ir sveikų produktų krautuvėlę papildė „Smilgių šeimos ūkio“ duonelės. Šios duonelės pagamintos iš brandintų linų sė...
Plačiau