Vaistinėje įsikūrė sveikatinimo oazė

09 13

Šiauliuose šimtmečių tradicijas išlaikiusi vaistinė kuria naujas ir tęsia savo misiją rūpintis gyventojų sveikata bei skatinti šiauliečius ir miesto svečius aktyviai domėtis ir mokytis sveikos gyvensenos. Po rekonstrukcijos „Valerijono” vaistinėje įsikūrė sveikatinimo oazė su sveiko maisto virtuvės patiekalais, edukacinėmis programomis, degustacijomis ir gamybinėmis laboratorijomis.

 

Po mažiau nei dviejų mėnesių rekonstrukcijos duris šiauliečiams ir miesto svečiams atvėrė neatpažįstamai atsinaujinusios „Valerijono” vaistinės erdvės. Savo lėšomis vaistinė sukūrė naują sveikatos meką – provanso stiliaus patalpos, kvepiančios žolelių arbata ir išpuoštos augalų herbariumais, spinduliuoja 19 amžių menančios vaistinės pasirinktą kelią – sveiko gyvenimo misiją.

„Valerijono“ vaistinės arbatinė, iki šiol vaišinusi sveikais patiekalais be mėsos ir sveikuoliškais gėrimais, praturtino savo meniu organizmą stiprinančiais žaliaisiais kokteiliais. Beje, paragauti jų galėjo ir atidarymo proga pasveikinti atėję svečiai. Kasdieniame meniu „Valerijonas“ žada dar daugiau patiekalų iš daigintų grūdų, gyvųjų kultūrų, nepamiršo ir staigmenų smaližiams. Visi patiekalai ruošti su meile ir gera energija.

Vaistinės draugai ir bendradarbiai – gydymo, reabilitacijos įstaigos, sveikuolių ir pacientų draugijos. Kartu su Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejumi gimsta nauji projektai – vaistinė atvėrė senuosius Cemacho Volpės rūsius, kur galima atnaujinti senovinių vaistų gamybą.

Natūraliu grožiu ir sveikata besirūpinanti „Valerijono” vaistinė – nuolatinė verslo ir pasiekimų parodų bei miesto savivaldybės sveikatinimo akcijų ir konkursų dalyvė, ten skinanti laurus.

2014 m. vaistinė įvertinta kokybės ženklu už kokteilius vaikams ir sveikatą, pernai – už vitaminų „bombą“.

Peržiūrėti video reportažą galite čia.


Susiję įrašai