Vaistinėje gaminama natūralios sudėties kosmetika

„Valerijono“ vaistinės natūralios sudėties kosmetika – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ekologiškų aliejų bei natūralios kilmės ingredientų pagrindu gaminami kosmetikos produktai atitinka griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. 

Natūralios sudėties kosmetikos linija „Razalija“ skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Lengvos tekstūros ir išskirtinės sudėties kosmetika gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo požymius.

Naujausias gaminys – jauninamasis rinkinys veidui.

Jauninamasis rinkinys „Razalija“

„Brangioms estetinėms dermatologinėms procedūroms, padedančioms per trumpą laiką atrodyti jauniau, tačiau galinčioms turėti nemalonių padarinių odai, ateina pabaiga, – teigia jau penkerius metus natūralios sudėties kosmetiką kuriantys „Valerijono“ vaistininkai. Tą patvirtina ir kosmetikos pramonė, vis dažniau ieškanti alternatyvų pakeisti grubias grožio injekcijas ir atsigręžianti į natūralios kilmės sudedamąsias kosmetikos produktų medžiagas. 

Jauninamojo rinkinio produktai serumas ir kremas – sukurti „Valerijono“ vaistininkų kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais.

„PrimalHyal Ultrafiller“ – visiškai naujas terminas ir revoliucija grožio estetikos srityje, kurią pernai metais pristatė ir aukso apdovanojimą už inovacijas pelnė viena didžiausių aktyvių kosmetikos ingredientų gamintojų Europoje „Givaudan“. Tai stipresnio poveikio hialurono rūgštis, prie kurios prijungtas natrio acetilatas, kuris leidžia hialurono rūgščiai į odą skverbtis dukart giliau. Odai šio ingrediento poveikis akivaizdus: pastebimai veikia net gilias raukšles, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą, gali pagerinti odos tekstūrą ir išvaizdą.

Intensyvusis rinkinys. Sukurtas bendrarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais. 

Intensyvusis rinkinys skirtas brandžiai veido odai ir paakiams. Produktai praturtinti biologiškai aktyviomis sertifikuotomis (ECOCERT ir COSMOS) medžiagomis – EPS Seafill PA, Matrigenics 14G, turinčiais trumpalaikį (veikia per 15 min.) ir ilgalaikį poveikį. Taip pat natūraliais aviečių ir gervuogių ekstraktais, teigiamai veikiančiais odos atsinaujinimą ir elastingumą.

Rinkinį sudaro intensyvusis serumas veidui LIFTING, intensyvusis kremas veidui LIFTING ir intensyvusis kremas-kaukė.

  • Produktai išsiskiria intensyvia viso veido regeneracija.
  • Greitą poveikį (per 15 min.) užtikrina natūralus polisacharidas EPS Seafill, kuris pasiekęs gilesnius odos sluoksnius skatina kolageno gamybą.
  • Rudųjų dumblių ekstraktas Matrigenics 14G pastebimai (per 14 dienų) veikia senėjimo procesų paveiktą odą, ypač kaktos, nosies srities ir smakro raukšles.
  • Aviečių ir gervuogių ekstraktai skatina odos atsinaujinimą, suteikia elastingumo.

 

Intensyvusis rinkinys

Intensyvųjį rinkinį rasite „Valerijono“ vaistinėje (Vilniaus g. 173, Šiauliai) arba

el. parduotuvėje. 

 

Pirmasis sukurtas  drėkinamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi, kuriam buvo suteiktas „Razalija“ pavadinimas, pasirinktas ne atsitiktinai. „Razalija“ – vaistinio valerijono atitikmuo. Naujasis produktas sulaukė didžiulio šiauliečių moterų, kurioms aktuali „Valerijono“ vaistinėje gaminama natūralios sudėties kosmetika, dėmesio. Įvertinusios hialurono rūgšties kosmetikoje naudą moterys teiravosi naujų produktų su šia medžiaga sukūrimo. Todėl įvertinę rinkos poreikį nuolat siekiame plėsti produktų asortimentą savo produktuose naudodami tik aukštos kokybės sudedamąsias medžiagas.

Kasmetinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2015“ vaistinė „Valerijonas“ apdovanota parodos gaminio diplomu. Vaistinė „Valerijonas“ parodoje pristatė išskirtinės sudėties papildytą natūralios sudėties kosmetikos liniją „Razaliją“.

Pristatyti trys nauji gaminiai, sukurti per pastaruosius 2015-uosius metus, – tai regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimibalzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi bei drėkinamasis serumas veidui su hialurono rūgštimi.

Regeneruojamajam kremui suteiktas Aprobavo Asociacija Likochema ženklas. Šis ženklas reiškia, kad kosmetikos gaminys:
* turi kosmetikos gaminio saugos ataskaitas, kurios buvo įverintos didelę patirtį ir labai aukštą kvalifikaciją turinčio vertintojo;
* atitinka Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, 2009 m. lapkričio 30 d.” Dėl kosmetikos gaminių” reikalavimus;
* buvo pagaminti laikantis ISO standarto 22716:2007 “Kosmetikos gaminiai. Geros gamybos praktika. Geros gamybos praktikos vadovas”.

2016-aisiais natūralios sudėties kosmetikos linijos asortimentą papildė dar keli produktai: micelinis vanduo su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alavijustangrinamasis serumas veidui su hialurono rūgštimi,  stangrinamasis veido kremas su aktyviąja medžiaga StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju.

Natūralios sudėties kremai puoselėja ir saugo odos grožį, veiksmingai apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Produktų asortimentas skirtas visiems odos tipamsprobleminei odaijaunai ir brandžiai odaivaikų odelei.

„Valerijono“ vaistininkai nuolat tobulina gaminamus kosmetikos produktus, siekdami naudoti tik kokybiškas ir inovatyvias sudedamąsias natūralios sudėties medžiagas. Bendradarbiaujama su tokiais pripažintais tiekėjais kaip Givaudan (Prancūzija) ir Henry Lamotte OILS GmbH (Vokietija).

DIDŽIUOJAMĖS!

2017-aisiais regeneruojamasis kremas parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ buvo įvertintas aukso medaliu. 

Regeneruojamasis kremas „Razalija“

Regeneruojamajasis kremas veidui iš „Razalija“ linijos išsiskiria savo trijų ekologiškų šalto spaudimo aliejų kompleksu: nakvišų, erškėtuogių ir simondsijų (jojobos). Šie aliejai ypač tinka brandžiai odai, kuri metams bėgant netenka savo drėgmės, atsiranda raukšlių ar pigmentinių dėmių. Produktas taip pat praturtintas nuo priešlaikinio senėjimo odą saugančiais ingredientais: mažo svorio hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10. Šie ingredientai padeda kovoti su ankstyvo senėjimo požymiais, apsaugo nuo odos išsausėjimo, neigiamų aplinkos veiksnių.

Natūralios kosmetikos produktus, sukurtus ir pagamintus „Valerijono“ vaistininkų, 

galite įsigyti patogiausiu būdu – el. parduotuvėje.

Dve­jo­jan­tiems, kaip iš­si­rink­ti tin­ka­mą kosmetiką, siū­lo­me pa­si­tar­ti su spe­cia­lis­tais. „Va­le­ri­jo­no“ vais­ti­nė­je ga­li­ma už­si­sa­ky­ti ir įsi­gy­ti čia ga­mi­na­mų na­tū­ra­lios su­dė­ties kos­me­ti­kos prie­mo­nių, ku­rios skir­tos vi­siems odos ti­pams, net jaut­riai vai­kų ode­lei.

Daugiau informacijos tel. (8 41) 424 888 (Kosmetikos skyrius)

Kviečiame domėtis!

EDUKACINĖ PROGRAMA „EKOLOGIŠKŲ ALIEJŲ DEGUSTAVIJA IR NATŪRALIOS SUDĖTIES KREMŲ GAMYBA“