Vaistinė

Valerijono vaistine

Vaistinė „Valerijonas“ – viena seniausių ilgametes tradicijas išlaikiusi vaistinė Šiaurės Lietuvoje. Vaistinės istorija prasidėjo nuo 1870 metų ir iki šių dienų šiauliečiams padeda rūpintis sveikata ir gera savijauta. Vaistinė įsikūrusi Šiauliuose (Vilniaus g. 173). 

VAISTINĖS PASLAUGOS:

  • vaistų gamyba pagal individualius gydytojų receptus ir gydymo įstaigų reikalavimus;
  • prekyba receptiniais ir nereceptiniais preparatais, specialiosios paskirties maisto produktais ir vitaminais, homeopatiniais vaistais, maisto papildais, vaistažolėmis ir jų mišiniais;
  • prekyba narkotiniais ir psichotropiniais vaistais;
  • vardinių preparatų užsakymas;
  • kraujospūdžio ir svorio matavimas (turintiems lojalumo kortelę – nemokamai);
  • netinkamų naudoti vaistų perdavimas utilizuoti;
  • galimybė atsiskaityti su draudimu;
  • natūralios sudėties kosmetikos gamyba.

Miesto centre įsikūrusioje vaistinėje veikia profesionalių gydytojų klinika, vaistinės patalpose konsultuoja privačios gydytojai specialistai, savo paslaugas teikia specialistai.

Kosmetikos skyriuje galima įsigyti pripažintos visame pasaulyje specializuotos ir gydomosios, vaistinėje gaminamos kosmetikos.

Vaistinės arbatinėje ekologiškų produktų krautuvėlė, sveiko maisto arbatinė, kurioje kviečiame išmėginti tradicinės ir netradicinės vegetarinės mitybos virtuvę. 

Valerijono“ vaistinės kremai – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir gaminami ekologiškų aliejų bei aukštos kokybės aktyvių ingredientų pagrindu kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus. Nuolat tobulinant jų sudėtį, naudojant inovacijas ir prisitaikant prie rinkos poreikių vaistinėje gimė idėja sukurti aukštos kokybės ir prabangios natūralios kosmetikos linijos „RazalijaproduktusVaistinė yra LIKOCHEMOS asociacijos narė.

„Valerijono“ arbatinėje rasite ekologiškų produktų, vegetariškų užkandžių, sveikai ir gardžiai papietausite. Čia organizuojamos ir edukacinės programos, užsakomieji renginiai.

Ilgamatę patirtį turintys specialistai Jus išklausys, patars savigydos, sveikos gyvensenos klausimais.

Vaistinė „Valerijonas“ – grožis ir sveikata po vienu stogu!