Slapukų politika

1. Interneto svetainėje www.valerijonas.lt ir el. parduotuvėje www.parduotuve.valerijonas.lt naudojame slapukus.
2. Slapukai gali būti naudojami tik esant išankstiniam naudotojo sutikimui. Pirmą kartą apsilankius adresu www.valerijonas.lt automatinis pranešimas – iššokantis langas (angl. pops-up), kuriuo informuojama apie Slapukus, jų naudojimą ir politiką. Tuo metu lankytojas gali sutikti / nesutikti su Slapuko naudojimu. Jeigu atsisakysite slapukų, bus nustatytas slapukas, rodantis, kad Jūs daugiau nepageidaujate jokių slapukų.
3. Slapukai – tai failai, kurie saugo informaciją Jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje. Jie leidžia nustatyti, kad esate anksčiau lankęsi. Šioje Slapukų politikoje pateikiame detalę informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame.
4. Slapukus naudojame tam, kad galėtume tvarkyti informaciją, susijusią su Jūsų apsilankymu El. parduotuveje, ir užtikrinti Jums pačią patogiausią svetainės peržiūrą.
5. Slapukai reikalingi, kad:

  • įsimintų jūsų pasirinktą kalbos ir šalies informaciją interneto tinklalapyje;
  • atskirtų interneto tinklalapio vartotojus;
  • užtikrintų interneto tinklalapio pagrindinių funkcijų veikimą;
  • įsimintų jūsų ankstesnį apsilankymą interneto tinklalapyje;
  • kad įsimintų prekes, kurias įdėjote į krepšelį per paskutinį apsilankymą;
  • kad stebėtų klientų įpročius, pvz., lankymąsi El. parduotuvėje, sugrįžimą į puslapį ir t.t.

6. Bet kada galima atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Tai galite padaryti savo interneto naršyklėje. Daugelyje naršyklių galima patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus, blokuoti trečiųjų šalių slapukus ir slapukus ir konkrečių interneto svetainių, užblokuoti visišką slapukų siuntimą ir saugojimą. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie slapukus: http://www.allaboutcookies.org.

7. Kokius slapukus naudojame?

Slapuko pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas

Sukūrimo laikas

Galiojimo laikas

PHPSESSID

Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas.

Įeinant į puslapį

Iki interneto svetainės lango uždarymo

_cfduid

Slapukas skirtas papildomoms paslaugoms palaikyti (cloudfare)

Įeinant į puslapį

1 metai

_ga

Tinklalapio „Google Analytics“ slapukas, kuris reikalingas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti

Įeinant į puslapį

2 metai

_gat

Tinklalapio „Google Analytics“ slapukas, naudojamas užklausų skaičiui kontroliuoti

Įeinant į puslapį

10 minučių

_gid

Naudojamas statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti

Įeinant į puslapį

24 valandos

currency

Sukurtas saugoti valiutos pasirinkimą

Įeinant į puslapį

1 mėnuo

language

Sukurtas saugoti kalbos pasirinkimą

Įeinant į puslapį

1 mėnuo

 

8. Jei pageidaujate atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, tai galite padaryti atsisiuntę ir įdiegę „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on): https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.
9. Norime atkreipti dėmesį, kad visiškai uždraudus slapukus, galite nebegauti norimų paslaugų ir svetainė bus nefunkcionali. Kiekvienas svetainės lankytojas turi teisę sutikti / nesutikti, ar slapukai bus įrašyti į įrenginį. Jei sutinkate su Slapukų politiką, paspauskite „Sutinku“, jei nesutinkate, naršykite toliau.