Razalija

Šiauliuose gimstančios kosmetikos misija – saugoti natūralų veido grožį

03 05

„Moters diena turi būtų švenčiama kasdien“, – artėjant šiai pirmajai pavasario šventei sako natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ kūrėja, vaistininkė Almyra Girdenienė. „Nors mums, moterims, šių dienų kasdienybėje ir nuolatinėje skuboje sunku trumpam sustoti ir pasidžiaugti akimirka, bet tai yra viena iš svarbiausių sąlygų, kad įvertintume dabartį ir gebėtume pasidžiaugti tuo, ką turime, galėtume sustoti pailsėti. Be to, tai turi tiesioginės įtakos mūsų psichologinei ir fizinei sveikatai, net odos būklei. Jei moteris laiminga, pailsėjusi, ji naudoja tinkamas odos priežiūros priemones, jos oda spindi“.

Almyra Girdenienė

Jau beveik dešimtmetį kosmetikos gaminius kuriantys „Valerijono“ vaistininkai iš nedaugelio šalyje ėmėsi kurti natūralią kosmetiką, o 2015 metais įkurtas natūralios sudėties kosmetikos prekinis ženklas „Razalija“ šiandien gali didžiuotis savo pasiekimais ir sėkmingai įgyvendinama misija saugoti natūralų veido grožį visais moters gyvenimo tarpsniais.

 

 

Kosmetikos formulės, gimusios vaistinės laboratorijoje

Nedidelės „Valerijono“ vaistinės laboratorijos mėgintuvėliuose, piltuvėliuose, grūstuvėse ir maišyklėse gimę natūralios sudėties kosmetikos produktai šiandien išrikiuoti ne tik šiauliečių, bet ir visos šalies moterų grožio lentynėlėse. „Džiaugiamės, kad kūrybos procesui labai padeda kosmetikos pirkėjai, kurie padiktuoja, kokių natūralios kosmetikos produktų jiems reikia. Mums lieka pati įdomiausia dalis – kūryba“, – šypsosi A. Girdenienė, vadovaujanti „Razalija“ kosmetikos kūrybos ir gamybos procesui.

Jos teigimu, kurti ir gaminti kosmetiką paskatino solidus žinių bagažas farmacinėje veikloje, cheminių procesų išmanymas ir didžiulė pagarba gamtai. „Juk gamtoje slypi pačios vertingiausios dovanos, kurias, puikiai išmanant ir jas tinkamai naudojant, galima sukurti ypač veiksmingas bei naudingas žmogui grožio ir sveikatos priemones“, – sako vaistininkė.

Visi natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ produktai gimė iš siekio atsisakyti agresyvių, dirbtinių, sintetinių ir, deja, labai plačiai kosmetikos pramonėje naudojamų ingredientų, kurie ilgalaikėje perspektyvoje neigiamai veikia odos ar net viso organizmo būklę. „Razalijos“ produktų sudėtyje naudojami tik natūralios kilmės, ekologiški ir sertifikuoti ingredientai.

Aukso medaliai ir bendradarbiavimas su mokslininkais

„Razalijos“ apdovanojimų ir nuopelnų sąraše – du aukso medaliai, pelnyti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ (regeneruojamasis kremas veidui „Razalija“ pelnė 2017 m., intensyvusis rinkinys veidui „Razalija“ – 2018 m.), taip pat įvairių parodų diplomai už kosmetikos inovacijas. Vaistininkai vieni iš pirmųjų Lietuvoje kosmetikos gamybai pradėjo naudoti Prancūzijos gamintojų („Givaudan“, „CODIF“) sertifikuotas biologiškai aktyvias medžiagas, kurių poveikis pagrįstas ir moksliniais tyrimais.

Vadovaudamiesi gamintojų rekomendacijomis vaistininkai kuria tarpusavyje derančius kosmetikos gaminius, kurių ingredientai aktyviai veikia senėjimo procesų veikiamą odą. Kosmetikos kūrėjos ir vaistininkės A. Girdenienės teigimu, naudojant natūralios sudėties kosmetiką naivu tikėtis greito ir kardinalaus odos pokyčio. „Tai ne sintetinių ir agresyvių priedų pripildyti produktai. Natūralūs ingredientai veikia iš lėto, bet užtikrintai. Pokyčiai yra akivaizdūs ir turi ilgalaikį poveikį: maitina, drėkina, gali padėti sulaikyti spartėjančius odos senėjimo procesus“, – apie natūralios sudėties kosmetikos poveikį pasakoja A. Girdenienė.

Sėkmingai pritaikyti technologines inovacijas „Razalijos“ kūrėjams padeda ir mokslininkai. Bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, sukurti moterų itin pamėgti natūralios kosmetikos gaminiai: intensyvusis serumas veidui, intensyvusis kremas veidui, intensyvusis kremas-kaukė; taip pat naujieji kūriniai, greitai pasirodysiantys prekyboje – jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas. Kol kas tai vieninteliai produktai Lietuvoje, kurių gamyboje naudojama inovatyvi acetilinta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis PrimalHyal™ Ultrafiller. Jos paskirtis – saugi ir švelni alternatyva grubioms grožio injekcijoms.

 

Žymos:, , , ,

Susiję įrašai