Šeštadienio pusryčiai: „Antioksidantai: kas jie tokie ir su kuo valgomi?“

05 08

Artėja nuostabus metų laikas – v a s a r a! O ruoštis jai – nebūtinai kardinaliai pakeisti savo valgiaraštį ir eiti iš proto dėl nugludintų kūno formų. Todėl paskutinį mėnesio šeštadienį pakviesime domėtis, kaip pasitikti vasarą, papildyti įprastą mitybą, pasigaminti lengvus bei nesudėtingus sveikatai palankius vasariškus pusryčius, kurie padės pasijusti žvalesniems, spręsti virškinimo negalavimus ir nugalėti „sunkumo jausmą“.

Renginio metu ragausite ir išmoksite pasigaminti veganišką čiją (ispaninio šalavijo) sėklų pudingą su jūsų pasirinktais pagardais ir vasarišką antioksidantų prisotintą kokteilį. Apie jų naudą ir alternatyvas pasakos mitybos terapeutė Ilona Kuodienė („Mitybos džiunglės“).

Kur? „Valerijono“ arbatinė (Vilniaus g. 173).

Kada? 10 val., 2018-0526 (šeštadienis)

Kaina: 8€ / asmeniui

Yra taikomas išankstinis apmokėjimas už renginį. Prašome užpildyti registracijos formą ir atlikti mokėjimą į banko sąskaitą arba susimokėti „Valerijono“ arbatinėje (Vilniaus g. 173).

Pavedimo lauksime

A.s. LT127180000003467722 (AB „Šiaulių bankas“)

Gavėjas: UAB vaistinė „Valerijonas“

Registraciją nurodytu el. paštu patvirtinsime gavę apmokėjimą.

REGISTRACIJOS FORMA

BŪTINAI nurodykite ir mokėjimo paskirtį: šeštadienio pusryčiai 05.26.

Jei mokėsite už daugiau nei vieną asmenį, į banko sąskaitą (ar arbatinės kasą) perveskite bendrą sumą už dalyvius, o registracijos formoje esančiame KOMENTARE nurodykite kitus kartu su jumis dalyvausiančius asmenis (vardą ir / ar pavardę).

Vietų skaičius ribotas.

Žymos:, , , ,

Susiję įrašai

11 14

Ypatingi šeštadienio meniu

„Valerijono“ arbatinėje startuoja ypatingi šeštadieniai ir jų meniu. Šie meniu bus ypatingi tuo, jog patiekalai bus kitokie nei šiokiadieniais! Kvieči...
Plačiau