Rugsėjį kviečiame į Vegfest LT Kaune

08 16

Jau tris kartus Vilniuje surengtas ir labai sėkmingas augalinio maisto festivalis Vegfest LT keliasi į Kauną!
Lankytojai galės paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, įsigyti įvairių pusfabrikačių, mėsos ir pieno pakaitalų, ekologiškų produktų, receptų knygų, virtuvės įrangos, natūralios kosmetikos, papuošalų, aksesuarų, veganų atributikos, prekių vaikams.

Dalyvausime ir mes, „Valerijono“ vaistinė, kuri parodoje pristatys savo natūralios sudėties kosmetiką. 

Nuo 2013 metų „Valerijono“ vaistininkų sukurti ekologiškų aliejų bei natūralios kilmės ingredientų pagrindu gaminamos kosmetikos asortimentas skirtas visiems odos tipams: jaunai, normaliai, brandžiai, probleminei odai, taip pat ypač švelnios priežiūros reikalaujančiai vaikų odelei. Produktuose naudojami tik kokybiški, inovatyvūs, natūralios kilmės ir ekologiški ingredientai. Kosmetika patikrinta dermatologų.

„Valerijono“ vaistininkų kosmetikos asortimento pasididžiavimas – natūralios sudėties kosmetikos linija „Razalija“. Tai lengvos tekstūros ir natūralios sudėties kosmetika, praturtinta hialurono rūgštimi, kofermentu Q10 bei natūralios kilmės ir ekologiškomis medžiagomis, kurios efektyviai gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo ir streso požymius.

„Razalija“ kosmetikos liniją sudaro: drėkinamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi; regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi; stangrinamasis veido kremas su aktyviąja medžiaga StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju; balzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi; serumas veidui su hialurono rūgštimi, micelinis vanduo su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju; stangrinamasis serumas veidui su hialurono rūgštimi.

Regeneruojamajam veido kremui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi suteiktas „Aprobavo Asociacija Likochema“ ženklas. Vienam iš unikalias biologines savybes turinčiam ingredientui (Neurophroline), kuriuo praturinti stangrinamasis serumas „Razalija“ ir stangrinamasis kremas „Razalija“, 2016-aisiais suteiktas Aukso apdovanojimas inovacijų kategorijoje (in-cosmetics Paris).

„Valerijono“ vaistininkų sukurta kosmetika remiasi moksliniais tyrimais, kosmetikos inovacijomis ir  ilgamete patirtimi. Aukšta produktų kokybė užtikrinama bendradarbiaujant su tokiais pripažintais ir pažangiais užsienio tiekėjais kaip Soliance (Prancūzija) ir Henry Lamotte GmbH (Vokietija).

KVIEČIAME DALYVAUTI IR APSILANKYTI „VALERIJONO“ STENDE :) 


Susiję įrašai