„Razalijos“ linijos kosmetikoje naudojamam ingredientui – apdovanojimas

05 31

„Valerijono“ vaistinės natūralios sudėties kosmetika kuriama ir gaminama remiantis aukštais kokybės standartais, tyrimais ir inovacijomis. 

„Valerijono“ vaistininkų kosmetikos asortimento pasididžiavimas – iškirtinės sudėties kosmetikos linija „Razalija“. Ji skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Tai lengvos tekstūros ir natūralios sudėties kosmetika, praturtinta hialurono rūgštimi, kofermentu Q10 bei natūralios kilmės ir ekologiškomis medžiagomis, kurios efektyviai gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo ir streso požymius.

„Valerijono“ vaistininkų sukurta kosmetika remiasi moksliniais tyrimais, kosmetikos inovacijomis ir  ilgamete patirtimi. Produktuose naudojami tik kokybiški bei inovatyvūs natūralios kilmės ir ekologiški ingredientai. Aukšta produktų kokybė užtikrinama bendradarbiaujant su tokiais pripažintais ir pažangiais užsienio tiekėjais kaip Soliance (Prancūzija) ir Henry Lamotte GmbH (Vokietija).

Prancūzijos bendrovė „Soliance“, nuo 1994 m. kurianti, gaminanti ir tiekianti aktyvias medžiagas kosmetikos pramonei. „Soliance“ specializuojasi kuriant didelės pridėtinės vertės sudedamąsias medžiagas, pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, mikroorganizmų ir mikrodumblių. 

Neurophroline-GoldBendradarbiaujant su šia kompanija savo produktuose „Valerijono“ vaistininkai panaudojo aktyvią medžiagą  Neurophroline (INCI: Aqua, Propanediol, Tephrosia purpurea seed extract), kuri nuslopina streso padarytą žalą, mažina streso ir nuovargio požymius odoje. Tai unikali biologines savybes turinti medžiaga, kuri stabdo kortizolio (streso hormono) gamybą odoje. Šis medžiaga 2016-aisiais gavo Aukso apdovanojimą inovacijų kategorijoje. 

Kur panaudojama ši aktyvi augalinė medžiaga natūralios sudėties kosmetikos linijoje?

Ją rasite šiose produktuose:


Susiję įrašai

01 21

Nemokama arbata senjorams

Džiugi naujiena – šeštadieniais senjorus arbata vaišiname nemokamai! Kviečiame užsukti ir pasimėgauti žaliąja, vaisine, raudonąja, šaltalankių ar lie...
Plačiau