Stangrinamasis kremas

„Razalija“ – vaistininkų sukurta naujos kartos kosmetika

04 16

Šį pavasarį „Valerijono“ vaistininkų gaminamą natūralios sudėties kosmetiką „Razalija“ išvysite atsinaujinusią ir papildžiusią asortimentą net trimis produktais. Jie sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, praturtinti aktyviais ingredientais iš jūros dumblių, jūržolių ir natūraliais aviečių bei gervuogių ekstraktais.

Mokslu ir inovacijomis paremtą natūralios sudėties kosmetikos liniją jau sudaro 10 produktų, kurių pagrindas – natūralios kilmės ir biologiškai aktyvūs sertifikuoti ingredientai. Naujieji intensyvia regeneracija, momentiniu ir ilgalaikiu poveikiu pasižymintys kosmetikos gaminiai – serumas, kremas ir kremas-kaukė – skirti jautrios, brandžios ir elastingumą praradusios odos priežiūrai.

Suvienijo žinias, mokslą ir inovacijas

Kosmetikos kūrėjos ir ilgametės vaistinės „Valerijonas“ vadovės Almyros Girdenienės teigimu, naujieji „Razalijos“ produktai išskirtiniai. „Sujungę savo ilgametę patirtį vaistininkystėje su kosmetikos inovacijomis ir mokslo pažanga sukūrėme intensyvaus poveikio kosmetikos produktus su biologiškai aktyviomis medžiagomis. Jų poveikis ir naudojimo rezultatai pagrįsti ir atliktais moksliniais tyrimais“, – paaiškino A. Girdenienė.

Produktus padėjo sukurti kolegos iš Lietuvos sveikatos mokslo universiteto, o gaminių sudėtyje – žinomų Prancūzijos tiekėjų („Givaudan“ ir „CODIF“) inovatyvūs ingredientai, pažymėti ECOCERT ir COSMOS ženklais. Tai sertifikatai, užtikrinantys kokybiškos ir natūralios kosmetikos garantą. Natūralius uogų ekstraktus tiekia partneriai iš Latvijos („L.Ē.V“) .

Kurdami natūralios sudėties kosmetiką vaistininkai vadovaujasi aukštais kokybės rodikliais ir svaria nauda vartotojui, nes, pasak A. Girdenienės, produktų pagrindas – ekologiškos ir natūralios kilmės medžiagos. „Rinkoje nuolat stebiu kosmetikos gaminius, analizuoju jų sudėtį. Džiugina, kad pradedama suvokti apie kokybiškos ir efektyvios kosmetikos svarbą, vis aktualiau, kokie ingredientai yra dedami, kokį poveikį ir kokią naudą mūsų odai jie duoda. Kosmetika privalo būti draugiška žmogui ir aplinkai“, – sako kosmetikos kūrėja.

Vienas iš „Razalijos“ linijos produktų – regeneruojamasis kremas – dėl savo sudėties jau pelnė pripažinimą ir šalies mastu, tapo parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ laureatu.

Produktai  intensyviai odos priežiūrai

Naująjį rinkinį sudaro intensyvusis serumas veidui, intensyvusis kremas veidui ir intensyvusis kremas-kaukė. Tiekėjų iš Prancūzijos pateiktais moksliniais tyrimais įrodyta, kad šiuose produktuose esantys biologiškai aktyvūs ingredientai turi trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį. Greitą veikimą (per 15 min.) užtikrina natūralus polisacharidas iš jūržolių EPS Seafill PA, kuris pasiekęs gilesnius odos sluoksnius skatina kolageno ir elastino sintezę. Rudųjų dumblių ekstraktas Matrigenics 14G pastebimai (per 14 dienų) veikia kaktos, nosies srities ir smakro raukšles. Ilgalaikį poveikį suteikia mažo ir didelio svorio hialurono rūgštis, aktyvus ingredientas Neurophroline, galintis sumažinti streso ir nuovargio požymius, taip pat aviečių ir gervuogių ekstraktai, kurie skatina odos atsinaujinimą, elastingumą, turi antioksidacinių savybių. Kremą-kaukę rekomenduojama naudoti vakare, kuomet oda intensyviausiai atsinaujina. Šis produktas be pastarųjų ingredientų praturtintas ekologiškais jogurto milteliais Yogurtene Balance, kurie padeda odai išsaugoti naudingumus mikroorganizmus, skatina odos regeneraciją.

Naująjį intensyvųjį rinkinį rasite „Valerijono“ vaistinėje (Vilniaus g. 173, Šiauliai) arba el. parduotuvėje. 

Žymos:, ,


Susiję įrašai