Stangrinamasis kremas veidui

Pažaboti odos senėjimą – įmanoma!

07 21

Atitolinti veido odos raukšleles, džiaugtis stangria ir elastinga oda – misija įmanoma. Kruopšti higiena ir atidus veido priežiūros priemonių pasirinkimas turi teigiamos įtakos odos būklei. Ypač tinkamai pasirinkta veido odą stangrinanti aukštos kokybės ir intensyvaus poveikio kosmetika pažabos laiko tėkmę, pristabdys raukšlių susidarymą, oda pastebimai taps skaistesnė ir be akį rėžiančių streso ar nuovargio padarinių.

Odos senėjimas – natūralus, neišvengiamas organizmo procesas, kurį lemia paveldimumas ir aplinkos veiksniai bei įpročiai. Daugiausiai odos senėjimui turi reikšmės medžiagų apykaita, kuri bėgant metams ima lėtėti. Dėl šios priežasties oda mažiau aprūpinama deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, ji vis labiau praranda elastiną ir kolageną. Naudojant stangrinamąsias kosmetikos priemones svarbu jų sudedamosios dalys, kurios turi atlikti esmines savo funkcijas – padėti susigrąžinti prarastą odos drėgmę, ją sulaikyti ir skatinti odos regeneraciją.

Vaistininkų sukurtas stangrinamasis rinkinys su inovatyviais ingredientais

„Valerijono“ vaistininkų kosmetikos asortimento pasididžiavimas – natūralios sudėties kosmetikos linijos „Razalija“ stangrinamasis rinkinys veidui. Lengvos tekstūros išskirtinės sudėties serumas ir kremas, praturtinti hialurono rūgštimi, pantenoliu, natūralios kilmės ir ekologiškomis medžiagomis, kurios gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo ir streso požymius.

SPECIALISTO KOMENTARAS. Apie stangrinamojo rinkinio ECOCERT sertifikuotas sudedamąsias medžiagas pasakoja „Valerijono“ vaistinės vaistininkė ir natūralios sudėties kosmetikos kūrėja Almyra Girdenienė:

„Stangrinamojo serumo sudėtis itin koncentruota, jo sudėtyje yra trys drėkinančios medžiagos: didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis Christalhyal (INCI: Sodium Hyaluronate) ir aktyvus biopolimeras Soligel (INCI: Rhizobian gum), kurie sudaro gleivių konsistenciją, lengvai įsigeriančią ir drėkinančią paviršinį odos sluoksnį. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis PrimalHyal (INCI: Hydrolyzed hialuronic acid) patenka į poodinį sluoksnį ir jį drėkina. Šios trys maksimalios koncentracijos medžiagos, esančios serume, veikia smulkias mimikos raukšleles ir gali padėti jas sumažinti. Produktai praturtinti ir kitais natūralios kilmės ingredientais. Aktyvi medžiaga StimulHyal (INCI: Calcium ketogluconate) skatina hialurono rūgšties ir elastino gamybą. Aktyvus ingredientas Tightenyl (INCI: Aqua, Glycerin, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate, Sodium Glucuronate, Magnesium Sulfate) padeda odai atsinaujinti ląsteles, grąžina odos stangrumą, elastingumą ir tonusą. Aktyvi augalinė medžiaga Neurophroline (INCI: Aqua, Propanediol, Tephrosia purpurea seed extract) slopina streso padarytą žalą, mažina streso ir nuovargio požymius. Tai unikali biologines savybes turinti medžiaga, kuri stabdo kortizolio (streso hormono) gamybą odoje. Ši medžiaga 2016-aisiais apdovanota auksu inovacijų kategorijoje (in-cosmetics Paris 2016). Šių produktų sudėtyje esančias inovatyvias ekologiškas medžiagos „Valerijono“ vaistinei tiekia pripažintas gamintojas „Soliance by Givaudan“ (Prancūzija).

Serumą rekomenduojama tepti ant drėgnos švariai nuvalytos odos prieš tepant stangrinamąjį kremą, kuriame medžiagų koncentracija ir mažesnė. Kremas atlieka „užrakinimo“ funkciją, padeda serumui tinkamai įsigerti į odą.

Gamintojo atliktais moksliniais tyrimais pagrįsta, kad naudojant kosmetiką, kurios sudėtyje yra šios aktyvios natūralios kilmės medžiagos, po 28 dienų yra matomi akivaizdūs rezultatai: oda tampa elastingesnė ir skaistesnė.“

Stangrinamąjį rinkinį veidui sudaro: stangrinamasis serumas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir aktyviosiomis medžiagomis bei stangrinamasis veido kremas „Razalija“ su StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju. Veido gaivą ir kruopščią higieną užtikrins micelinis vanduo „Razalija“ su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju.

 

Vietoj įprasto prausiklio – micelinis vanduo

 

Kruopščiai nuvalyti, sudrėkinti ir atgaivinti veido odą rekomenduojama naudoti micelinį vandenį „Razalija“ su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju. Micella išvertus iš lotynų kalbos reiškia „kruopelė, dalelė“. Mažos dalelės, esančios miceliniame vandenyje, veikia kaip magnetas, efektyviai pritraukia purvą ir nešvarumus, riebalų perteklių, valo makiažą. Šią priemonę gali naudoti ir turintys jautrią odą: micelinis vanduo praturtintas pantenoliu ir alaviju, pasižyminčiais raminamuoju poveikiu.

 

Užsisakykite internetu:

STANGRINAMASIS RINKINYS VEIDUI „RAZALIJA“

MICELINIS VANDUO SU HIALURONO RŪGŠTIMI, PANTENOLIU IR ALAVIJU

 

Žymos:, , ,

Susiję įrašai