„Valerijono“ kosmetikos produktų sudėtyje – inovatyvūs ir pripažinti ingredientai

Natūralios sudėties kosmetikos linijai „Razalija“ – parodos gaminio apdovanojimas

11 30

Lapkričio 26–28 d. vykusioje kasmetinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2015“ vaistinė „Valerijonas“ apdovanota parodos gaminio diplomu. Visas tris parodos dienas lankytojai turėjo galimybę įvertinti parodoje pasirodžiusias įmones ir vertinti jų siūlomas paslaugas, pristatomus gaminius ir kūrybingai įrengtus stendus. 

Vaistinė „Valerijonas“ parodoje pristatė išskirtinės sudėties papildytą natūralios sudėties kosmetikos liniją „Razaliją“. Pristatyti trys nauji gaminiai, sukurti per pastaruosius 2015-uosius metus, – tai regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi, balzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi bei serumas veidui su hialurono rūgštimi.

Prabangi natūralios sudėties kosmetikos linija „Razalija“ skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Lengvos tekstūros ir išskirtinės sudėties natūralūs kremai, balzamas ir serumas gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo požymius.

„Valerijono“ vaistinės kremai – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir ekologiškų aliejų pagrindu gaminami kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus, jų gamybai naudojami tik ekologiški ir ECOCERT patvirtinti ar rekomenduoti ingredientai. Produktai praturtinti ekologiškais šalto spaudimo aliejais, hialurono rūgštimi, vitaminu E, kofermentu Q10, natūraliu polimeru (Rhizobian gum). Patikrinta dermatologų.


Susiję įrašai