Natūrali kosmetika „Razalija“ trečią kartą pelnė aukso medalį

10 16

„Valerijono“ vaistinės kuriama ir gaminama natūralios sudėties kosmetika „Razalija“ tapo parodos „Rinkis prekę lietuviška“ laureate ir pelnė jau trečiąjį savo aukso medalį. Iš 30-ties pretendentų gauti reikšmingą parodos konkurso apdovanojimą šiauliečių kuriami gaminiai buvo vertinami pagal griežtus parodos komisijos kriterijus kosmetikos kategorijoje ir pelnytai pripažinti tarp geriausių šiemet pristatytų parodos gaminių.

Aukso medalis skirtas švytėjimo suteikiančiam rinkiniui „Glow up“. Šios linijos produktus vienijantys ingredientai – ECOCERT sertifikuoti jūrinės kilmės eksopolisacharidai, suteikiantys odai skaistumo ir natūralaus švytėjimo.

Kūrėjų komandai vadovaujančios vaistinės direktorės Almyros Girdenienės teigimu, ši linija ypatinga ne tik savo kosmetikos formule ir išskirtine sudėtimi, bet ir savo siunčiama žinute, kurią padiktavo moterų siekis pasitikėti savo natūraliu grožiu.

 

Kviečia atrasti asmeninę švytėjimo formulę

Oda bene pirma signalizuoja, kas dedasi su mūsų kūnu, parodo, kaip jaučiamės, ar tinkamai savimi rūpinamės. O naudojama kosmetika yra vienas iš svarbiausių faktorių, kuris lemia jos būklę ir gebėjimą išlaikyti sveiką išvaizdą.

„Kurdami natūralios sudėties kosmetiką „Razalija“, o ypač naujausią liniją „Glow up“, siekėme visiško odos komforto ir puikios šiuos kosmetikos gaminius naudojančios asmenybės savijautos. Juk pasirinktos tinkamos priemonės su saugiomis ir efektyviomis veikliosiomis medžiagomis gali padėti palaikyti sveiką odos būklę, išspręsti atsiradusias problemas ar net sustiprinti pasitikėjimo savimi jausmą“, – teigia kosmetikos „Razalija“ kūrėja A. Girdenienė.

Šiai linijai įvardyti pasirinktas anglų kalbos terminas „glow up“, kuris išvertus pažodžiui reiškia švytėjimą arba raginimą švytėti. Šnekamojoje kalboje šis terminas yra susijęs su asmenybės psichologiniu, dvasiniu ir fiziniu virsmu ar transformacija, kuri išryškina ir pabrėžia pačius gražiausius asmenybės bruožus. Tad naująja kosmetikos „Razalija“ linija „Glow up“ siekiama sužadinti moters pasitikėjimą savo natūraliu grožiu ir pabrėžti išorinį asmenybės švytėjimą. O šiai linijai sukurti buvo pasitelkti naujausi kosmetikos ingredientai iš jūros gelmių.

Produktų sudėtyje – jūros dumbliai iš Prancūzijos Bretanės

„Glow up“ produktams sukurti ir gaminti naudojami ingredientai – reti jūros dumbliai, jūrinės kilmės eksopolisacharidai. Tai stambiamolekuliniai junginiai, gaminti iš cukrų, kuriuos išskiria įvairūs mikroorganizmai. Jie kultivuojami istoriniame Bretanės (pranc. Bretagne) regione Prancūzijoje, prie Atlanto vandenyno, biotechnologijų įmonėje „Codif“.

„Mūsų partnerio ir ingredientų gamintojo „Codif“ atlikti tyrimai rodo, kad eksopolisacharidai gali padėti atstatyti barjerines odos funkcijas ir sugrąžinti sveiką odos išvaizdą. Pvz., aktyvus komponentas Actibiome GPA yra rudųjų ir žaliųjų dumblių bei eksopolisacharidų derinys, kuris suteikia įvairių maistinių medžiagų odos mikrobiotai ir palaiko jos biologinę įvairovę. Oda tampa atspari aplinkai, ją mažiau veikia kenksmingi faktoriai. Retų eksopolisacharidų derinys iš jūroje esančių mikroorganizmų EPS Seaglow MNB padeda odai atgauti sveiką atspalvį, nes teigiamai veikia odos kapiliarų tinklą. O iš Viduržemio jūros augalo Silene colorata išgauti organiniai junginiai, pavadinti Silenage G, aktyvuoja odos struktūrinių baltymų ir epidermio jungtis. Todėl ji tampa stangresnė ir glotnesnė. Toks galingų jūrinės kilmės ingredientų užtaisas kosmetikos gaminyje gali ženkliai pagerinti odos būklę, o jų efektyvumas yra įrodytas moksliškai“, – teigia kosmetikos kūrėja vaistininkė A. Girdenienė“. „Tad GLOW UP linija kviečia moteris jaustis pakylėtai. Ji skirta visoms, kurios pasitiki gamta ir vertina natūralios kosmetikos galią“.

 

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2021“ aukso medaliu apdovanotoje natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ GLOW UP linijoje rasite švytėjimo suteikiantį veido serumą, švytėjimo suteikiantį drėkinamąjį veido kremą ir švytėjimo suteikiantį maitinamąjį kremą. Atrask savo asmeninę švytėjimo formulę!

Daugiau informacijos apie aukso medaliu įvertintą kosmetiką www.razalija.lt.

Žymos:, , ,

Susiję įrašai