Kviečiame į „Valerijono“ stendą parodoje „Šiauliai 2016“

10 17

Visus šiauliečius ir miesto svečius kviečiame į lapkričio 24–26 d. Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai) vyksiančią kasmetinę verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai 2016“. „Valerijono“ vaistinė dalyvaudama šioje parodoje kasmet pristato naujus natūralios sudėties kosmetikos produktus. Nuo 2013-ųjų kuriama kosmetika atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus, jų gamybai naudojami tik ekologiški ir ECOCERT patvirtinti ar rekomenduoti ingredientai. Sulaukę pripažinimo ir pelnę kosmetikos vartotojų pasitikėjimą nuolat reaguojame į jų poreikius bei atsiliepimus, tad visuomet esame pasiryžę siekti geriausio rezultato tam, kad sukurtume reikalingą, veiksmingą, paklausų, gamtą, sveikatą ir natūralų grožį tausojantį produktą. 

Pernai gavo parodoje gavo apdovanojimą

2015-aisiais šioje parodoje vaistinė „Valerijonas“ buvo apdovanota parodos gaminio diplomu. Visas tris parodos dienas lankytojai turėjo galimybę įvertinti parodoje pasirodžiusias įmones ir vertinti jų siūlomas paslaugas, pristatomus gaminius ir kūrybingai įrengtus stendus.

Vaistinė „Valerijonas“ parodoje pristatė išskirtinės sudėties papildytą natūralios sudėties kosmetikos liniją „Razaliją“. Pristatyti trys nauji gaminiai, sukurti per 2015-uosius metus, – tai regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi, balzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi bei serumas veidui su hialurono rūgštimi.

Aplankykite mūsų stendą! 

Parodoje vaistinės atstovai pristatys per metus sukurtas kosmetikos naujienas.
Vaistinės gaminamos kosmetikos pasididžiavimas – prabangi natūralios sudėties kosmetikos linija „Razalija“, kuri yra skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti naujų produktų – micelinį vandenį „Razalija“ su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju, stangrinamąjį veido serumą su hialurono rūgštimi, stangrinamąjį veido kremą su StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju ir kt.

Lengvos tekstūros ir išskirtinės sudėties natūralios sudėties kremai, micelinis vanduo, balzamas ir serumai praturtinti kokybiškomis aktyviosiomis medžiagomis, kurios gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo požymius.

Daugiau informacijos apie produktuose naudojamas medžiagas galite rasti čia.

 

Specialūs pasiūlymai parodos „Šiauliai 2016“ metu: perkantiems už 15 Eur ir daugiau – nuolaida edukacinėms programoms, o perkantiems du vienetus ekologiško aliejaus (250 ml) – dovanos!
Kviečiame apsilankyti vaistinės „Valerijonas“ stende, kuriame vaistinės atstovai konsultuos odos priežiūros, sveikatingumo ir sveikos gyvensenos klausimais.


Susiję įrašai