ekologiškų aliejų degustacija ir natūralių kremų gamyba

Kviečiame į edukacines programas!

11 11

„Valerijono“ arbatinė kviečia į atsinaujinusias edukacines programas. Jų metu sužinosite, kaip atskirti ekologišką aliejų ir kuo jis ypatingas, pasigaminti natūralų kremą, veido ir kūno šveitiklį, nesudėtingą ir namuose lengvai pagaminamą natūralų lūpų balzamą. Ilgametes tradicijas išlaikiusios vaistinės „Valerijonas“ specialistai patars, kokie natūralūs produktai tiks jūsų grožiui ir sveikatai.
Vaikams nuo penkerių metų ir jaunimui organizuojama edukacinė programa „Vaistažolių nauda ir sveika gyvensena“, o paaugliams atnaujintoje edukacinėje programoje „Odos priežiūra paauglystėje“ vaistinės kosmetologė papasakos, kaip nugalėti šiuo laikotarpiu išryškėjusias odos problemas.

Praėjusį sezoną populiariausia edukacinė programa – kremų gamyba

Savo grožiu ir gera savijauta galima rūpintis natūraliomis priemonėmis, o išmokti pasigaminti natūralios kosmetikos nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Edukacinėje programoje „Ekologiškų aliejų degustavimas ir kremų gamyba“ sužinosite daug naudingos informacijos apie ekologiškus aliejus ir išmoksite pasigaminti Jūsų odai tinkamą natūralų kremą. Pirmiausia susipažinsite su 8 rūšių „Ekoagros“ sertifikuotais ekologiškais aliejais, paragausite kiekvieno jų rūšį, sužinosite apie jų naudą sveikatai. Antroje programos dalyje stebėsite, kaip vaistininkai gamina natūralius kremus, ir su specialisto pagalba išmoksite pasigaminti jį patys.
Daug dėmesio sulaukusi edukacinė programa parodė, kad moterys ir jaunos merginos aktyviai domisi natūralia kosmetika, savo bei šeimos gera savijauta. Sulaukta dalyvių ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir svečių iš Tauragės, Kuršėnų. Edukacinės programos surengtos Naisiuose, Žagarėje. Atvyko daugiau nei 20 dalyvių iš Latvijos.

Jaunimas supažindinamas su sveika gyvensena

Šioje edukacinėje programoje „Vaistažolių nauda ir sveika gyvensena“, skirtoje vaikams nuo penkerių ir jaunimui, – daug įdomios informacijos apie vaistažoles ir jų naudą sveikatai. Kuo naudinga dilgėlė, kraujažolė, ąžuolo žievė, kiaulpienės šaknys? Kokius negalavimus lengvina liepos žiedai, ramunėlė, avietė? Atsakymus į visus šiuos ir kitus klausimus vaikams padės rasti vaistinėje dirbantys ir ilgametės patirties sveikos gyvensenos klausimais turintys specialistai.
Sveika gyvensena – geros savijautos garantas, todėl renginio metu jaunuoliai susipažins ir su sveikos mitybos principais ir sužinos, kodėl sveikas maistas yra svarbus. Įsitikinsite, kad desertai, saldėsiai ir užkandžiai irgi gali būti sveiki!
Vaistinės „Valerijonas“ specialistai papasakos apie vaistininkystės ištakas, tradicijas ir ateitį, kaip vyksta darbas vaistinėje, kaip gaminami vaistai, kuo ypatingas ir svarbus vaistininko darbas. Praėjusį sezoną surengta daugiau nei 15 edukacinių programų Šiaulių miesto ir rajono moksleiviams iki 11 klasės.

Nuo rudens – naujos edukacinės programos

Naujų edukacinių programų poreikį pasufleravo patys edukacinių programų dalyviai, teiraudamiesi, kaip namuose pasigaminti nesudėtingus ir speficinių ingredientų nereikalaujančius kosmetikos gaminius. Todėl visiems besidomintiems natūralia kosmetika siūlome išmėginti natūralaus kūno ir veido šveitiklio gamybą, lūpų balzamo gamybą. Galėsite nesunkiai juos pasigaminti namuose. Svarbiausia, kad po ranka būtų tik natūralios medžiagos ir ekologiški produktai.
Atnaujinta edukacinė programa „Odos priežiūra paauglystėje“, kurios šūkis „įkyri aknė – ne problema!“, kvies susidoroti su varginančiais jaunatviniais spuogais. Tačiau paauglystėje kylančios odos problemos – joks baubas, jei žinai, kaip prižiūrėti savo odą ir nugalėti aknę bei kitas odos problemas. Beje, oda reikia rūpintis dar jaunystėje, kad ji būtų sveika ir vyresniame amžiuje. Kiekvienas jaunuolis, atvykęs į šią edukacinę programą, sužinos, kokia yra odos anatomija, kas yra aknė ir kas lemia jos atsiradimą, kaip prižiūrėti spuoguotą odą, kaip pasirinkti tinkamą kosmetiką, kaip jaunoms merginoms pasirinkti dekoratyvinę kosmetiką, kad oda liktų sveika ir graži ilgą amžių. Visais šiais ir kitais aktualiais klausimais konsultuos profesionali kosmetologė.
Dėl edukacinių programų „Valerijono“ arbatinėje kviečiame teirautis telefonu  (8 41) 520 738. 


Susiję įrašai