Kokie trys aliejai vertingiausi odos priežiūrai?

02 05

Apie vertingiausius aliejus veido odai pasakoja natūralios sudėties kosmetikos kūrėja, vaistinės „Valerijonas“ direktorė Almyra Girdenienė:

– Aliejų pranašumas kosmetikoje – natūralumas. Svarbu, kad jie būtų nerafinuoti, šalto spaudimo, idealu – ekologiški. Galima tokius aliejus naudoti vienus ar įmaišyti į pamėgtą ir namuose pasigamintą veido kaukę. Gajus
mitas, kad aliejai gali kimšti poras, tačiau taip gali atsitikti tik su sintetiniais ar tais, kurie turi cheminių priemaišų. Dėl natūraliuose aliejuose esančių vitaminų, aminorūgščių ar kitų naudingų medžiagų oda gali susigrąžinti prarastą
drėgmę, elastingumą, sumažėti sudirginimas ar net pigmentinės dėmės. Alerginės reakcijos galimos tuomet, jei esate alergiški riešutams, sėkloms, iš kurių ir spaudžiamas aliejus.

Pasirinktą aliejų rekomenduojama tepti ant drėgnos ir švarios odos. Idealiausia, jei procedūras atliktumėte rytais ir vakarais. Neretai natūralus aliejus naudojamas ir makiažui valyti.

Atsižvelgdama į savo patirtį natūralios kosmetikos gamyboje, galiu teigti, kad vertingiausi yra ekologiški erškėtuogių, nakvišų ir simondsijų (jojobos) aliejai. Juos naudojame ir „Valerijono“ vaistininkų kuriamoje natūralios sudėties kosmetikoje. Tai tikri aliejai karaliai, kurie natūraliai padeda rūpintis odos grožiu ir net kovoti su odos senėjimo procesais.

  • Erškėtuogių aliejus dėl savo unikalių savybių skatinti odos atsinaujinimo procesus, sumažinti odos sausumą ir pigmentinių dėmių atsiradimą yra populiarus ingredientas prabangių kosmetikos produktų gamyboje. Turi linoleinės ir linoleninės rūgščių, vitaminų A, D, E, jame gausu karotinoidų, reikalingų odai.
  • Ypač lengvos tekstūros nakvišų aliejus tinka visiems odos tipams, tačiau labiausiai vertinamas probleminės odos savininkų. Šis aliejus padeda sumažinti odos niežulį, sausumą, sudirgimą. Turi daug linoleno ir gama linoleno rūgščių, vitamino E.
  • Simondsijų aliejų vertiname kaip efektyvų drėkiklį, kuris lengvai įsigeria, nepalieka riebalų pėdsakų. Taip pat jis gali natūraliai apsaugoti nuo saulės, nes turi apsaugos nuo saulės faktorių (SPF – 4). Be to, jame gausu aminorūgščių, turi vitamino E ir B grupės vitaminus.

Šių aliejų pagrindu sukūrėme natūralios sudėties regeneruojamąjį kremą veidui „Razalija“, kuris pernai buvo įvertintas aukso medaliu. Produktas praturtintas ir nuo priešlaikinio senėjimo odą saugančiais ingredientais: mažo svorio hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10. Šie ingredientai padeda kovoti su ankstyvo senėjimo požymiais, apsaugo nuo odos išsausėjimo, neigiamų aplinkos veiksnių.

Norinčiuosius daugiau sužinoti apie ekologiškus šalto spaudimo aliejus kviečiame
į edukacinę programą „Ekologiškų aliejų degustacija ir natūralios sudėties kremo gamyba“.
Daugiau informacijos rasite EDUKACIJA


Susiję įrašai