Kas yra „grožio trikampis“ (angl. Triangle of Beauty)?

08 20

Tai jaunatviškas, patrauklus, apversto trikampio silueto veidas, padabintas apvaliais skruostų kontūrais. Bėgant metams jis vaizdas keičiasi dėl odos jungiamojo audinio procesų lėtėjimo. Ir tai tiesiogiai paveikia odos išvaizdą: ji glemba, raukšlėjasi, ima netekti elastingumo.

Deja, užkirsti tam kelią sudėtinga, tačiau neleisti senėjimo procesams įsibėgėti yra visiškai realu. Labai svarbu tinkamai prižiūrėti odą, rūpintis mityba, vengti streso ir rinktis kosmetikos priežiūros priemones pagal amžių.

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ stangrinamojo ir intensyviojo rinkinių produktai sukurti senėjimo procesų veikiamai ar jau paveiktai odai. Stangrinamasis rinkinys itin tiks moterims nuo 35 metų, kuomet oda dar nėra paveikta ryškių mimikos raukšlių, tačiau jau reikalauja aktyvesnės kolageno, hialurono rūgšties ir elastino regeneracijos.

Intensyvaus poveikio rinkinys sukurtas natūraliai koreguoti jau išryškėjusius odos senėjimo procesus, kurių sulėtinti jau sudėtinga. Todėl prireikia intensyvios priežiūros. Šio rinkinio produktų sudėtyje esantys ingredientai turintys trumpalaikį (per 15 min.) ir ilgalaikį (per 14 dienų) poveikį* ir galinčios akivaizdžiai pagerinti odos būklę.

*Ingredientų poveikis pagrįstas moksliniais tyrimais.


Susiję įrašai