ekologiškų aliejų degustacija ir natūralių kremų gamyba

Kaip pasigaminti natūralios sudėties kremą moko patyrę vaistininkai

05 17

Šiauliuose įsikūrusioje ir daugiau nei 145 metus skaičiuojančioje „Valerijono“ vaistinėje dirbantys vaistininkai jau keletą metų kuria, gamina natūralios sudėties kosmetiką ir moko, kaip ją pasigaminti patiems. Jų įsitikinimu, savo grožiu galima rūpintis naudojant natūralios sudėties kosmetiką ir išmokti pasigaminti nesudėtingą kremą, skirtą visų tipų odai. Tereikia žinoti pagrindines kremo gamybos taisykles ir naudoti patikimas bei kokybiškas sudedamąsias medžiagas.
Vaistininkai džiaugiasi, kad susidomėjimas natūralios sudėties kremų gamyba tik auga. Kelerius metus organizuojama edukacinė programa „Ekologiškų aliejų degustavimas ir kremų gamyba“ sulaukė ne tik šiauliečių susidomėjimo, nuolat sulaukiama grupių iš visos šalies, taip pat kaimyninės Latvijos.

Moko natūralios sudėties kremo paslapčių

Daug dėmesio sulaukusi edukacinė programa parodė, kad žmonės aktyviai domisi natūralios sudėties kosmetika, savo bei šeimos gera savijauta. Edukacinėje programoje visi norintys sužino daug naudingos informacijos apie sudedamąsias medžiagas, ekologiškus šalto spaudimo aliejus ir natūralios sudėties kremo laikymo sąlygas, gamybos procesą.
Edukacinę programą vedanti vaistinės vadovė Almyra Girdenienė džiaugiasi, kad susidomėjimas tokia kosmetika tik auga, o žmonės darosi vis budresni. „Mūsų edukacinių programų dalyviai puikiai žino, ko nori, ir sąmoningai renkasi sveikesnį ir natūralesnį gyvenimo būdą. Sulaukiame daugiau moterų auditorijos dėmesio, tačiau džiugina, kad pasitaiko ir vyrų, kuriems natūralios sudėties kosmetika taip pat tampa įdomi“, – sako ji.

Anot A. Girdenienės, šios edukacinės programos tikslas – pasidalinti ilgamete patirtimi, supažindinti žmones su galimybe pasigaminti nesudėtingos sudėties kosmetiką namuose. Tam nereikia turėti ypatingų cheminių žinių. Tereikia žinoti reikiamas medžiagų proporcijas ir būtinai naudoti kokybiškas bei ekologiškas medžiagas.
„Žmonės vis dažniau skaito kosmetikos produktų etiketes, jas analizuoja ir renkasi natūralesnes medžiagas, todėl mūsų edukacinėje programoje suteikiame žinių, kaip pasigaminti natūralios sudėties kremą savo namuose naudojant ekologiškus šalto spaudimo aliejus, ekologiškus ar ECOCERT rekomenduojamus ingredientus. Daugelis suklūsta, iš kur gauti visų reikiamų ingredientų. Reikiamas medžiagas po edukacinės programos dalyviai gali įsigyti čia pat – vaistinėje“, – sako vaistinės vadovė.
Edukacinės programos dalyviai pirmiausia susipažindinami su 8 rūšių „Ekoagros“ sertifikuotais ekologiškais aliejais, degustuoja kiekvieno jų rūšį, sužino apie jų naudą sveikatai. Antroje programos dalyje stebi, kaip vaistininkai gamina natūralios sudėties kremus, ir su specialisto pagalba išmoksta pasigaminti jį patys.

Ilgametės patirties rezultatas

„Valerijono“ vaistinės kremai – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų „Valerijono“ vaistininkų sukurti ir ekologiškų aliejų pagrindu gaminami kosmetikos produktai puoselėja ir saugo veido ir kūno odos grožį, gali padėti apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Produktų asortimentas skirtas visiems odos tipams, tiek jaunai ir brandžiai odai, tiek vaikams, taip pat tiems, kurie turi odos problemų. Kosmetikos produktai patikrinti dermatologų.

„Valerijono“ vaistininkai nuolat tobulina savo gaminamos kosmetikos sudėtį ir atkreipia dėmesį tik į aukštos kokybės sudedamąsias medžiagas, bendradarbiauja su žinomais ir pripažintais tiekėjais, siekia plėsti natūralios sudėties kosmetikos asortimentą be dažiklių, mineralinių aliejų ar sintetinių kvapiųjų medžiagų. Kosmetikos žinovai įspėja, kad šios neretai kosmetikos produktuose sutinkamos medžiagos suteikia gaminiui ilgesnį galiojimą, prabangų kvapą, tačiau ilgainiui gali turėti neigiamą poveikį odai ir skatina odos senėjimą.

Daugiau informacijos apie vaistinę, organizuojamas edukacines programas rasite čia.

Vaistinė „Valerijonas“ – sveikata ir grožis po vienu stogu!


Susiję įrašai