Jauninamasis rinkinys Razalija

Jauninamasis rinkinys „Razalija“ įvertintas parodoje

10 15

Kasmetinėje Lietuvos gamintojų produkcijos parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ jauninamasis rinkinys pelnė apdovanojimą – parodos diplomą. Produktus vertino kompetentingi įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, ekspertai, buvo atsižvelgiama ne tik į produkto prekinę išvaizdą ar dizainą, bet ir produkto vertę, sudėtį bei technologinius ypatumus.

 

Trijų hialurono rūgščių jėga prieš odos senėjimą

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ jauninamasis rinkinys kurtas „Valerijono“ vaistininkų kartu su Lietuvos sveikatos mokslo universiteto mokslininkais. Rinkinio išskirtinis privalumas – jame suderintos trys skirtingo molekulinio svorio hialurono rūgštys, kurios aktyviai veikia net ir giliausius odos sluoksnius.

Pasak kosmetikos kūrėjos vaistininkės Almyros Girdenienės, vaistininkų ir mokslininkų komanda, pasitelkusi kosmetikos naujoves, siekdama gauti maksimalų odos drėgmės atstatymą prie minėtų hialurono rūgščių prijungė acetilintą hialurono rūgštį. Taip vaistininkai ir mokslininkai pirmieji Lietuvoje ir Baltijos šalyse kosmetikos priemonėse panaudojo pasaulyje jau įvertintą ir pripažintą ingredientą – PrimalHyal™ Ultrafiller (Sodium Acetylated Hyaluronate).

Razalija

„Razalija“ kūrėja A. Girdenienė (trečia iš kairės) kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovėmis. 

„Ši mažo molekulinio svorio acetilinta hialurono rūgštis, prie kurios prijungtas natrio acetilatas, yra dar smulkesnė nei įprasta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis, todėl  į odą skverbiasi dukart gilyn, o patekusi į odos sluoksnius efektyviai gali užpildyti kolageno ir hialurono rūgšties trūkumą. Tad odai šio ingrediento poveikis akivaizdus: pastebimai veikia net gilias veido odos raukšles, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą, gali pagerinti odos tekstūrą ir išvaizdą“, – sako A. Girdenienė.

Užsisakyti ir pirkti galite internetu: jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas

 

Žymos:, , , ,

Susiję įrašai