2019

Visuomeninis vaistininkystės muziejus

Įsteigtas Visuomeninis vaistininkystės muziejus. Lankyti muziejų galima kiekvieną trečiadienį iš anksto užsiregistravus tel. (8 41) 520 738. 

Daugiau informacijos skaityti čia

2018

Razalija

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ aukso medaliu apdovanotas intensyvusis rinkinysIntensyvusis rinkinys veido odos priežiūrai sukurtas moterims nuo 40 metų. Tuo metu akivaizdžiai sulėtėja odos regeneracijos procesai, oda gali prarasti tonusą, ženkliai padaugėja mimikos raukšlelių aplink akis, nosies ir smako srityse. Produktų sudėtyje – ECOCER COSMOS sertifikuotos ekologiškos ir natūralios kilmės medžiagos.

2017

Rinkis preke lietuvišką 2017 laureatas

2017-aisiais regeneruojamasis kremas parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ buvo įvertintas aukso medaliu.

Regeneruojamajasis kremas veidui iš „Razalija“ linijos išsiskiria savo trijų ekologiškų šalto spaudimo aliejų kompleksu: nakvišų, erškėtuogių ir simondsijų (jojobos). Šie aliejai ypač tinka brandžiai odai, kuri metams bėgant netenka savo drėgmės, atsiranda raukšlių ar pigmentinių dėmių. Produktas taip pat praturtintas nuo priešlaikinio senėjimo odą saugančiais ingredientais: mažo svorio hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10. Šie ingredientai padeda kovoti su ankstyvo senėjimo požymiais, apsaugo nuo odos išsausėjimo, neigiamų aplinkos veiksnių.

2015

Naturalios kosmetikos linija RAZALIJA

Vykusioje kasmetinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2015“ vaistinė „Valerijonas“ apdovanota parodos gaminio diplomu.
Vaistinė „Valerijonas“ parodoje pristatė išskirtinės sudėties papildytą natūralios kosmetikos liniją „Razaliją“. Pristatyti trys nauji gaminiai, sukurti per pastaruosius 2015-uosius metus, – tai regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi, balzamas veidui su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi bei serumas veidui su hialurono rūgštimi.

2014

Regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi

Sukurta prabangi išskirtinės sudėties natūralios kosmetikos linija „Razalija“. Pagamintas regeneruojamasis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi.

2013

Atnaujintas „Valerijono“ natūralių kremų asortimentas

Vaistinėje pradeda gaminti natūralios sudėties kosmetika. Kosmetikai naudojama tik ekologiški ir natūralios kilmės ingredientais. Produktus kuria ilgametė vaistinės „Valerijonas“ vadovė Almyra Girdenienė.

1994

Vaistinė Valerijonas

Perregistruojama į UAB vaistinę „Valerijonas“.

1992

UAB vaistinė „Valerijonas“

Vaistinė perregistruojama į valstybinę įmonę vaistinę „Valerijonas“.

1948

„Valerijonas“ 1949 m.

Rugpjūčio 19 d. buvusiose C. Volpės vaistinės, vėliau VFV Šiaulių tarprajoninės kontoros patalpose atidaryta vaistinė Nr. 123.