Intensyvusis rinkinys

Intensyviajam rinkiniui – antrasis apdovanojimas

12 03

Lapkričio pabaigoje Šiaurės Lietuvoje tradiciškai organizuojama tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“, kurioje  dalyvauja vaistinės „Valerijono“ atstovai ir pristato per metus sukurtas natūralios sudėties kosmetikos naujoves.

Šiemet parodos lankytojams ir vertinimo komisijai vaistininkai pristatė natūralios sudėties kosmetikos intensyvųjį rinkinį veido priežiūrai. Vertinimo komisijos sprendimu, intensyvusis rinkinys apdovanotas parodos gaminio diplomu. 

Šiam intensyvaus poveikio rinkiniui tai yra jau antrasis apdovanojimas šiais metais. Spalį rinkinys apdovanotas aukso medaliu parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“.

Kuo išskirtinis šis rinkinys?

Šis kosmetikos produktų rinkinys sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Intensyvusis rinkinys skirtas brandžiai veido odai ir paakiams (40+ amžiaus moterims). Produktai praturtinti biologiškai aktyviomis sertifikuotomis (ECOCERT ir COSMOS) medžiagomis – EPS Seafill PA, Matrigenics 14G, turinčiais trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį. Taip pat natūraliais aviečių ir gervuogių ekstraktais, teigiamai veikiančiais odos atsinaujinimą ir elastingumą.

Vieną iš produktų – kremą-kaukę – papildo ir aktyvi medžiaga Neurophroline. Tai unikali biologines savybes turinti medžiaga ramina odą.  Ši medžiaga 2016-aisiais apdovanota Auksu inovacijų kategorijoje (in-cosmetics, 2016).

Rinkinį sudaro intensyvusis serumas veidui LIFTING, intensyvusis kremas veidui LIFTING ir intensyvusis kremas-kaukė.

  • Produktai išsiskiria intensyvia viso veido regeneracija.
  • Greitą poveikį užtikrina natūralus polisacharidas EPS Seafill, kuris pasiekęs gilesnius odos sluoksnius skatina kolageno gamybą.
  • Rudųjų dumblių ekstraktas Matrigenics 14G pastebimai veikia senėjimo procesų paveiktą odą, ypač kaktos, nosies srities ir smakro raukšles.
  • Aviečių ir gervuogių ekstraktai skatina odos atsinaujinimą, suteikia elastingumo.

 

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“

Žymos:, , , , , ,

Susiję įrašai