Rinkis prekę lietuvišką 2017

Aukso medaliu įvertintas „Valerijono“ vaistinės sukurtas natūralios sudėties kremas

10 01

Penktadienį parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ tarp šių metų geriausių lietuviškų produktų gamintojų – ir šiauliečių puikiai žinoma „Valerijono“ vaistinė. Parodos ekspertų vertinimu, vaistininkų sukurtas regeneruojamasis kremas veidui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10 tapo konkurso laureatu ir buvo apdovanotas aukso medaliu.

Dar 2013-aisiais „Valerijono“ vaistinės vadovė vaistininkė Almyra Girdenienė, pasitelkusi ilgus metus kauptas žinias ir patirtį vaistininkystėje, ėmėsi kurti natūralios sudėties kosmetiką, kuri padėtų moterims saugoti ir puoselėti natūralų grožį. Šiandien vaistininkų sukurti produktai remiasi moksliniais tyrimais, kosmetikos ingredientų inovacijomis, ir yra įvertinti šalyje.

Parodos laureatas – vienas iš pirkėjų favoritų

 „2015-aisiais regeneruojamasis kremas veidui „Razalija“ rinkai pristatytas verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai“. Jau tuo metu sulaukė ne tik parodos lankytojų, bet ir vertintojų dėmesio. Tuomet visai kosmetikos linijai buvo suteiktas gaminio diplomas“, – prisimena A. Girdenienė. „Nuo to laiko šį produktą labai pamėgo moterys. Džiaugiamės, kad dabar jis įvertintas ir mūsų šalies mastu bei apdovanotas aukso medaliu“.

Anot vaistininkės, regeneruojamajasis kremas veidui iš „Razalijalinijos išsiskiria savo trijų ekologiškų šalto spaudimo aliejų kompleksu: nakvišų, erškėtuogių ir simondsijų (jojobos). Šie aliejai ypač tinka brandžiai odai, kuri metams bėgant netenka savo drėgmės, atsiranda raukšlių ar pigmentinių dėmių. Produktas taip pat praturtintas nuo priešlaikinio senėjimo odą saugančiais ingredientais: mažo svorio hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10. Šie ingredientai padeda kovoti su ankstyvo senėjimo požymiais, apsaugo nuo odos išsausėjimo, neigiamų aplinkos veiksnių.

Šiam produktui jau suteiktas „Aprobavo asociacija Likochema“ ženklas, kuris reiškia, kad šis kosmetikos produktas turi griežtą kokybės vertinimą: turi kosmetikos gaminio saugos ataskaitas, atitinka Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą bei buvo pagamintas laikantis ISO standarto 22716:2007.

 

 

 

Dėmesys aukštai produktų kokybei

„Valerijono“ vaistinėje gaminama kosmetika remiasi aukštu kokybės standartu. A. Girdenienės teigimu, ekologiškų aliejų bei natūralios kilmės ir ekologiškų ingredientų pagrindu gaminami kosmetikos produktai atitinka griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. „Kiekvieno produkto sukūrimui skiriama labai daug dėmesio ir laiko. Mūsų tikslas – kosmetikoje panaudoti kuo daugiau natūralios kilmės ingredientų. Pradinis etapas – kūryba. Kuriame produktą, tinkantį konkrečiam odos tipui. Žinome, kokie šalto spaudimo aliejai, natūralios sudedamosios medžiagos ir jų santykis yra reikalingas. Paskui atliekami laboratoriniai ir dermatologiniai tyrimai, testuojama, ar produktai tinkami pristatyti rinkai, kiekvienam produktui ruošiami saugos dokumentai“, – sako kosmetikos sumanytoja ir kūrėja A. Girdenienė.

Pasak jos, tai nėra itin greitas procesas. Prireikia kelių savaičių ar net mėnesių, kol produktas yra tinkamas pristatyti vartotojui.

„Razalija“ – kosmetikos asortimento pasididžiavimas

 

Ši „Valerijono“ vaistininkų sukurta natūralios sudėties kosmetika skirta ypatingos priežiūros reikalaujančiai veido odai. Lengvos tekstūros ir natūralios sudėties kosmetika praturtinta hialurono rūgštimi, kofermentu Q10 bei natūralios kilmės, ekologiškomis ir aktyviosiomis medžiagomis. Jos efektyviai gerina odos tonusą, atgaivina pavargusią odą, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stabdo priešlaikinio senėjimo ir streso požymius.

Kosmetikos liniją „Razalija“ be minėto regeneruojamojo kremo veidui taip pat sudaro: drėkinamasis kremas veidui su hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10; stangrinamasis kremas veidui su aktyviąja medžiaga StimulHyal, hialurono rūgštimi ir alaviju; balzamas veidui su hialurono rūgštimi kofermentu Q10; serumas veidui su hialurono rūgštimi, micelinis vanduo su hialurono rūgštimi, pantenoliu ir alaviju; stangrinamasis serumas veidui su hialurono rūgštimi ir aktyviosiomis medžiagomis StimulHyal, Neurophroline, Tightenyl ir kt.

 

Rinkis preke lietuvišką 2017 laureatas

Video siužetas apie renginį:

Žymos:,

Susiję įrašai