Apie kūrėją

Almyra GirdenienėEsu Almyra, vadovauju vienai seniausių vaistinių šalyje. Vaistininkystė – ne tik mano profesija, tai mano pasirinktas kelias, kuriuo einu jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Ilgametė patirtis, narystė įvairiose organizacijose nuolat skatina savo žiniomis dalintis su įvairaus amžiaus žmonėmis, padėti jiems atrasti kelią į sveiką ir sąmoningą gyvenimo būdą, atsigręžti į gamtą. Pati vedu edukacines programas apie sveiką mitybą, odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis, mokau, kaip pasigaminti savo rankomis kremą. Puikiai jaučiu, kad vis daugėja žmonių, kuriems tai rūpi.

Esu įsitikinusi, kad tik nuo paties žmogaus priklauso jo savijauta ir sveikata. Domiuosi ajurveda, tradicinės ir alternatyvios medicinos būdais, visuomet renkuosi natūralius produktus ir skatinu tai daryti kitus.

Turėdama didelę patirtį vaistų gamyboje ir išmanydama chemines sudėtis 2013-aisiais metais pradėjau kurti natūralios sudėties kosmetiką. Dar šalyje apie natūralios sudėties kosmetiką tuomet nebuvo kalbama tiek daug, rinka nebuvo tokia užpildyta produktais.

Tikra tiesa, kad „Valerijono“ vaistininkų sukurta kosmetika – ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas.

Viskas prasidėjo nuo ekologiškų šalto spaudimo aliejų, kuriuos iki šiol atsigabename iš Vokietijos (Henry Lamotte), ir virto į sėkmingą veiklą ir net į inovatyvius projektus su mokslininkais.

2019 m. kovą rinkai pristatytas jauninamasis rinkinys (jauninamasis serumas „Razalija“ ir jauninamasis kremas „Razalija“), kuris buvo sukurtas kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais. Galime didžiuotis, kad pirmieji Lietuvoje ir net Baltijos šalyse panaudojome naujos kartos acetilintą hialurono rūgštį PrimalHyal Ultrafiller. Šis inovatyvus ingredientas pasaulyje pristatytas kaip natūrali ir saugi alternatyva grožio injekcijoms. 

Jauninamasis rinkinys „Razalija“

Kosmetikos kūryba man – didžiulis malonumas, gyvenimo būdas, pilnavertis savęs realizavimas ir savo žinių dalijimasis su kitais. Aistra savo mėgstamam darbui ir pastovių klientų pageidavimai paskatino žengti pirmyn, tad 2015 metais buvo sukurtas pirmasis natūralios sudėties „Razalija“ produktas – regeneruojamasis kremas veidui, vėliau pelnęs ir aukso medalį „Rinkis prekę lietuvišką 2017“.

Regeneruojamasis kremas „Razalija“

Džiaugiamės, kad sėkmingai pavyko bendras su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais, su kuriais kurtas intensyvusis rinkinys veido odos priežiūrai. Jis šiemet buvo apdovanotas ir aukso medaliu „Rinkis prekę lietuvišką 2018“.

Razalija intensyvusis rinkinys

 

Vaistinės pasidžiavimas – „Razalijos“ kosmetika, sukurta su sertifikuotais ir biologiškai aktyviais natūralios kilmės ingredientais. Daugeliui šis žodis asociajuojasi su moters vardu, tačiau „Razalija“ yra vaistinio valerijono (lot. valeriana officinalis) atitikmuo. Kartu tai reiškia „būti sveikam“, nes vaistinis valerijonas jau nuo senų laikų yra laikomas vienu efektyviausiu vaistiniu augalu.

 

Natūrali kosmetika „Razalija“

„Razalija“ sukurta lepios veido odos savininkėms nuo 25 metų iki brandaus amžiaus. Šios kosmetikos misija – natūralių ir sertifikuotų ingredientų pagrindu sukurtomis priemonėmis lėtinti senėjimo procesus, drėkinti, stangrinti viso veido odą, be žalingo poveikio intensyviai veikti mimikos rauškles ir akivaizdžiai pastebimas odos senėjimo žymes. Džiaugiuosi, kad naujoji intensyvioji linija sukurta bendradarbiaujant su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu panaudojant natūralius uogų ir jūrinės kilmės ECOCERT ir COSMOS sertifikuotas medžiagas.

Intensyvusis rinkinys

Nuolat bendradarbiaujame su šios srities profesionalais, Lietuvos kosmetikos gamintojų asociacijos „Likochema“ nariais, užsienio ir mūsų šalies partneriais, mokslo atstovais, o mūsų „Valerijono“ vaistinės sukurta ir gaminama kosmetika yra vertinama visos šalies mastu. Labai džiaugiuosi, kad pirkėjai pradeda įvertinti natūralios kosmetikos galią ir naudą. Tai yra pagrindinis motyvas ir paskata stengtis ir kurti naujus Europos aukštus standartus atitinkančią natūralios sudėties kosmetiką.

Noriu palinkėti visiems džiaugtis savo darbu, atrasti mėgstamas veiklas ir, žinoma, rūpintis savo sveikata ir natūraliu grožiu!