Apdovanojimai

„Razalija“ – nuo 2013 m. „Valerijono“ vaistininkų gaminama natūralios sudėties kosmetika. Kosmetikos gaminių pagrindas – ekologiški ir natūralios kilmės ECOCERT ir COSMOS ženklais pažymėti ingredientai. 

Rinkis preke lietuvišką 2017 laureatasParodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ aukso medalis regeneruojamajam kremui „Razalija“ su hialurono rūgštimi ir kofermentu Q10.

Kremas skirtas sausai ir brandžiai odai. Sudėtyje esantys ekologiški šalto spaudimo erškėtuogių, nakvišų ir simondsijų aliejai maitina ir drėkina odą. Hialurono rūgštis ir kofermentas Q10 padeda sulaikyti drėgmę ir saugo nuo priešlaikinio senėjimo. Vitaminas E pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Rekomenduojama nuvalytą drėgną odą tepti du kartus per dieną, švelniai masažuojant.

Šiam produktui suteiktas APROBAVO ASOCIACIJA LIKOCHEMA ženklas.

Šis ženklas reiškia, kad kosmetikos gaminys:

  • turi kosmetikos gaminio saugos ataskaitas, kurios buvo įverintos didelę patirtį ir labai aukštą kvalifikaciją turinčio vertintojo;
  • atitinka Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, 2009 m. lapkričio 30 d.” Dėl kosmetikos gaminių” reikalavimus;
  • buvo pagamintas laikantis ISO standarto 22716:2007 “Kosmetikos gaminiai. Geros gamybos praktika. Geros gamybos praktikos vadovas”.

 

 

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ aukso medalis intensyviajam rinkiniui, kurį sudaro intensyvusis serumas LIFTING, intensyvusis kremas LIFTING ir intensyvusis kremas-kaukė. 

Rinkis prekę lietuvišką 2018

Produktų išskirtinumas – inovatyvūs ingredientai, pagrįsti moksliniais tyrimais. Intensyvų ir akivaizdų poveikį užtikrina serumo ir kremo sudėtyje esančios aktyvios medžiagos iš jūros dumblių ir jūržolių. Natūralus polisacharidas EPS Seafill PA pasiekęs gilesnius odos sluoksnius skatina kolageno gamybą, rudųjų dumblių ekstraktas Matrigenics 14G pastebimai veikia senėjimo procesų paveiktą odą, ypač kaktos, nosies srities ir smakro raukšles.

Vaistininkai intensyvųjį serumą ir kremą rekomenduoja naudoti dienos metu, o kremą-kaukę – nakčiai, kai oda aktyviai atsinaujina. Pastarasis produktas praturtintas augaliniu inulinu ir ekologiškais jogurto milteliais Yogurtene Balance, kurie padeda odai išsaugoti naudingumus mikroorganizmus, skatina odos regeneraciją. Teigiamu ilgalaikiu poveikiu pasižymi sudėtyje esanti mažo ir didelio svorio hialurono rūgštis, o aktyvi medžiaga Neurophroline ramina odą. Natūralūs aviečių ir gervuogių ekstraktai skatina odos atsinaujinimą, elastingumą, turi antioksidacinių savybių.

Daugiau apie natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ produktus: www.razalija.lt