Ekologiški šalto spaudimo aliejai

Ekologiški šalto spaudimo aliejai: sveikatai ir grožiui

03 02

Kokybiškus aliejus vaistinei „Valerijonas“ tiekia ilgametę patirtį šalto spaudimo aliejų gavyboje turinti Vokietijos įmonė Henry Lamotte GmbH. Pripažinti visame pasaulyje šalto spaudimo aliejai spaudžiami unikalia technologija, kuri išlaiko augalo kvapą, savitą tirštumą, spalvą bei skonį.

Tyruose šalto spaudimo aliejuose išlieka organizmui naudingos medžiagos, nepakeičiamos riebalų rūgštys, kurios svarbios žmogaus sveikatai ir gerai savijautai. Nesočiosios riebalų rūgštys yra biologiškai vertingesnės nei sočiosiosios riebalų rūgštys. Šalto spaudimo aliejuose esančios nesočiosios – mononesočiosios (omega-9) ir polinesočiosios (omega-6) – riebalų rūgštys būtinos daugeliui žmogaus organizmo procesų.

Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais mityboje padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, gali padėti išvengti širdies ir kraujagyslių ligų rizikos. Todėl žmogaus dienos racione turėtų vyrauti maisto produktai, kuriuose yra daugiau augalinės kilmės riebalų rūgščių. Nepamirškite, kad gerai savijautai yra svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
Šalto spaudimo aliejai vertinami ir kaip profilaktinė priemonė, galinti padėti puoselėti natūralų grožį. Naudojami natūralioje kosmetikoje tyri aliejai drėkina, valo, maitina veido ir kūno odą, jų dėka nualinti plaukai atgauna natūralų blizgesį ir drėgmę.

Šie aliejai sertifikuoti ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų sertifikavimo bei kontrolės įmonės „Ekoagros“.

Įsigyti ekologiškų aliejų galite ir vaistinės „Valerijonas“ el. parduotuvėje.

 


Susiję įrašai